Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

До Мар’їнського району завітав Уповноважений Президента України з прав дитини

9 жовтня 2019 року з робочим візитом до Мар’їнського району завітав  Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Зокрема він відвідав центр Save the Children in Ukraine, що розташований у ДНЗ “Сонечко”  м.Красногорівка, де поспілкувався з дітьми та їх батьками.

В приміщенні Мар’їнської райдержадміністрації Миколою Кулебою було проведено  робочу зустріч з керівництвом району та керівниками управлінь та служб, до компетенції яких відносяться питання захисту прав дитини. У зустрічі взяли участь начальник служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації Наталія Тимофеєва, представники служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, центру комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії», відділу освіти, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, Мар’їнського відділення поліції та гуманітарної організації «Save the Children».

В ході зустрічі фахівці  районних управлінь та служб доповіли про функціонування системи захисту прав дітей в Мар’їнському районі та конкретизували питання, які потребують вирішення на рівні держави.

Заслухавши всі зауваження та пропозиції відповідних спеціалістів, Миколою Кулебою було взято до уваги питання, які наразі потребують врегулювання для посилення роботи щодо захисту прав дітей в районі.

DSC02220 копия DSC02214 копия

DSC02261 копия DSC02269 копия

DSC02223 — копияDSC02235 копия