Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Пенсійний фонд України звертає увагу людей похилого віку на те, що під час карантину шахраї активізували свою діяльність.

Одна зі схем, якою наразі користуються зловмисники, – розсилання фальшивих смс-повідомлень від Нацбанку України про виплату додаткової 1000 грн. у зв’язку з карантином, яку анонсували Президент України і міністр соціальної політики.

Таким чином зловмисники, користуючись складною ситуацією в країні, намагаються спекулювати на довірі українців, спонукають пенсіонерів телефонувати на зазначений в смс-повідомленні номер і вводять їх в оману, щоб заволодіти коштами.

Пенсійний фонд України наголошує, що всі офіційні виплати від держави, зокрема одноразова допомога в розмірі 1000 грн. пенсіонерам, у яких пенсія менша за 5000 грн., здійснюватимуть лише шляхом переказу коштів на рахунки в уповноважених банках або доплату пенсіонерам доставлятимуть листоноші Укрпошти. Про початок таких виплат Пенсійний фонд України повідомить додатково.

У зв’язку із запровадженням карантину працівники Контакт-центру прийматимуть дзвінки із понеділка по п’ятницю з 08.00 до 20.00.

Номери телефонів залишаються незмінними: 0-800-503-753, (044) 281-08-70, (044) 281-08-71.