Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТ МАР’ЇНКА ТА КРАСНОГОРІВКА!

Продовжуючи тему відновлення централізованого питного водопостачання у містах Мар’їнка та Красногорівка, інформуємо вас про хід вирішення даного питання.
На теперішній час Департаментом житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації розроблено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію станції водопідготовки у Мар’їнці та на реконструкцію системи водопостачання із встановленням обладнання з очистки води у Красногорівці, проведено тендерні закупівлі та розпочато реалізацію вказаних проєктів, на які у 2019 році виділено з обласного бюджету 50,0 млн.грн. Будівельні роботи, які на цей час активно тривають, планується завершити у травні 2021 року.
Як повідомлялось раніше, дане питання є одним із пріоритетних та життєво важливих питань, яке за дорученням Президента України продовжує перебувати на особистому контролі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації та голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації.