Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

До уваги суб’єктів господарювання!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (далі – постанова) з вересня поточного року запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати (далі — грошова компенсація) в розмірі 5 тис. грн шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

Батькам (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям) дитини, які не отримали «пакунок малюка», надається право звернутися за грошовою компенсацією впродовж 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині.

Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», підписали додаткову угоду з Міністерством соціальної політики України про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проєкту. Наразі Мінсоцполітики розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання району, що на офіційному вебсайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати в рамках реалізації пілотного проєкту, та додаткову угоду про приєднання до договору (https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html).

За більш детальною інформацією з цього питаня просимо звертатись до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за телефоном “гарячої лінії” 066-808-27-24 або на електронну адресу управління соціального захисту населення райдержадміністрації 26019853@mail.gov.ua