Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів надає безповоротну фінансову допомогу

Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів є державною бюджетною установою, яка реалізує державну політику щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю на території Донецької області шляхом надання безповоротної фінансової допомоги за наступними напрямками:

— передплата одного друкованого періодичного видання на рік на одну особу з інвалідністю І – II групи (її сім’ю);

— оплата протезно – ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю всіх груп (протезно – ортопедичних виробів підвищеної складності);

— оплата вартості навчання осіб з інвалідністю та перекваліфікації в Україні у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії (спеціальності).

Роботодавці на території області також мають можливість отримати поворотну та безповоротну фінансову допомогу за рахунок бюджетних коштів.

З питань, пов’язаних з отриманням фінансової допомоги, просимо звертатися за телефоном (067) 918-80-95 або на електронну адресу: donetsk@ispf.gov.ua, а також за місцем розташування відділення Фонду: пр. Миру, буд. 68, м. Маріуполь, 87555.