Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Довготривале безробіття – проблема, яка потребує вирішення

Головне завдання Служби зайнятості – допомога у найшвидшому працевлаштуванні осіб, які звертаються з приводу пошуку роботи. Перерва в роботі протягом тривалого часу призводить до втрати професійної кваліфікації, послаблення мотивації до праці, відсторонення від ринку праці, зниження суспільно-корисної продуктивності незайнятих громадян, що негативно позначається на якості робочої сили.

З метою зменшення терміну пошуку роботи та пришвидшення повернення до трудової діяльності громадян, що перебувають на обліку у Мар’їнському районному центрі зайнятості, щотижня відбувається засідання комісії із запобігання довготривалому безробіттю.

06 лютого відбулося чергове засідання комісії, на яку запросили безробітних, які вже тривалий час перебувають на обліку.

Під час роботи комісії фахівці центру зайнятості разом з безробітними проаналізували перешкоди на шляху працевлаштування кожного з них, запропонували актуальні та перспективні вакансії, наголосили на можливості перенавчання. Комісія акцентувала увагу безробітних на тому, що працевлаштування значною мірою залежить від їх бажання, волі, наполегливості і конкретних дій у напрямку пошуку роботи. Фахівці надали роз’яснення безробітним вимог статті 46  Закону України «Про зайнятість населення».

 

IMG_20200206_132744