Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Дружина Президента України Марина Порошенко вручила ключі від квартир дітям-сиротам Мар’їнського району та передала українськомовні підручники навчальним закладам Донеччини

Сьогодні, 17 грудня 2018 року, Донецьку область з робочим візитом відвідала Перша леді нашої країни Марина Порошенко.

В рамках проекту фонду Петра Порошенка «Україна єдина» для учнів Донеччини були закуплені 30 тисяч україномовних шкільних підручників на суму 2,2 млн гривень, з них 16 тисяч  пані Марина передала до навчальних закладів південних та центральних районів нашої області. У заході також взяв участь голова парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат України Артур Герасимов.

У опорній школі  №5 м.Волноваха дружина Президента України зустрілася із головою Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем, керівниками міст та районів області та учнівською молоддю Донеччини.

Участь у даній зустрічі взяв голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз.

Під час візиту Марина Порошенко та очільник регіону Олександр Куць вручили ключі від квартир дітям-сиротам Донеччини, троє з яких з Мар’їнського району. Це дітки із м.Курахове – Власенко Лідія, Любченко Лідія та Шахгельдієв Кирило. Вони отримали однокімнатні квартири у своєму місті, які були придбані на умовах співфінансування 50/50 з обласного та місцевого бюджетів.

 

_DSC7505 _DSC7486 _DSC7457 _DSC7448 _DSC7443 _DSC7434