Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Душею і серцем ми завжди молоді

1 жовтня 2016 року в Україні відзначається День людини похилого віку. З нагоди цієї святкової дати, працівники Мар’їнської  центральної районної бібліотеки та районного будинку культури, за сприяння  районної  та міської  організацій  ветеранів  війни та праці, організували і провели  літературне-музичне надвечір’я «Уклін  вам, осіннє  покоління».

На захід  завітали сивочолі  ветерани праці, які  внесли  значний внесок в розбудову нашої України. Також у святі взяли участь: начальник фінансового управління Мар’їнської райдержадміністрації Ірина Яцина, заступник  начальника  управління соціального  захисту  Наталія Шавкун.

В теплій обстановці, за святковими столами,  упродовж свята звучали ліричні вірші, тематичні пісні.

А родзинкою заходу стали концертні  номери дитячого танцювального колективу «Квіточка» Георгіївського сільського клубу  та виступ  баяністів м.Мар’їнки.

khleb-sol

vals

bayan

Костянтинівський сільський Будинок культури разом з бібліотекою 1 жовтня 2016 року провів вечір відпочинку до дня людей похилого віку «Шануймо старість», з метою виховання людяності, милосердя, співчуття і шанобливого ставлення до людей похилого віку.  На вечорі була присутня голова сільської ради Антоніна Лебединець, яка привітала всіх присутніх зі святом.

На протязі вечора лунали українські пісні про батьків, родину у виконанні учасників художньої самодіяльності, які затронули серця всіх присутніх. А мешканка села Люсія Жигайло виконала свої улюблені українські частівки.

novyy-risunok1

novyy-risunok-3

01 жовтня 2016 року о 12:00 годині працівники Павлівського сільського будинку культури організували свято до Дня людей похилого віку “Душею і серцем ми завжди молоді” та фотовиставку “Про що розповість сімейний альбом”. На святі лунали пісні, мешканці села приймали участь в конкурсах, веселих розвагах. Усіх бажаючих присутніх пригощали солодощами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 жовтня 2016 року працівники Георгіївського сільського будинку культури та бібліотеки організували свято для людей похилого віку “Не запізнитися з добром”. На заході присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів-односельців. Потім ветеран війни Катерина Бунак звернулась з привітальними словами до мешканців села.

img_20161001_133558

img_20161001_130855