Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Ефективне партнерство служби зайнятості з роботодавцями

За для якісного укомплектування вакансій 14 червня фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості організований та проведений День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Агрофірма «Світанок», основна діяльність якого це тваринництво, рослинництво, вирощування овочів та фруктів, а також переробка сільськогосподарської продукції.

Інспектор з кадрів товариства «Агрофірма «Світанок» Наталя Левандовська ознайомила шукачів роботи з актуальними вакансіями: слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів,  робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, надала вичерпну інформацію стосовно специфіки роботи та умов праці на підприємстві. В результаті шість безробітних зацікавилися роботою на даному підприємстві та були запрошені на співбесіду з керівником товариства.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів ознайомила учасників заходу з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям, інформувала про стан ринку праці, зміни в законодавстві. Особливу увагу звернула на працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

 Кожен безробітний мав можливість особисто поспілкуватися з представником підприємства та отримати вичерпні відповіді на запитання, які його зацікавили.