Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Корисна інформація для суб’єктів підприємницької діяльності

22.01.2021

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди»

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Задум реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internstionale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проекту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі».

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. Опитування триватиме включно до 31 січня 2021 року. Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.

04.12.2020

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводиться опитування для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах-ринках у фокусі відповідно до Експортної стратегії України.

Пройти опитування можна на офіційному сайті Мінекономіки за наступним посиланням: https://cutt.ly/Khj6fMv. Опитування триватиме до 28 грудня 2020 року.

03.11.2020

Шановні підприємці!

Наразі Програма ООН із відновлення та розбудови миру планує провести з жовтня по грудень 2020 року низку заходів, спрямованих на економічне зростання сходу України, а саме – навчання та надання консультаційних послуг для ММСП щодо доступу до ринків ЄС.

Загальне посилання на всі заходиhttps://www.facebook.com/UNDPUkraine/posts/3676917605662553

Заходи:

листопада , 14:00 – 17:30 – Виробництво харчових продуктів https://www.facebook.com/events/369533004242589/
листопада, 9:00 – 12:30 – Текстиль https://www.facebook.com/events/1687021774805627/
листопада, 14:00 – 17:30 – Кераміка https://www.facebook.com/events/712887686245099/
листопада, 14:00 – 17:30 – Інжиніринг https://www.facebook.com/events/338569020772320/

6 листопада 9:00 – 12:30 – Індустрія гостинності https://www.facebook.com/events/1920445004765096/

9 – 22 листопада, 9:00 – 18:00 – Індивідуальне консультування підприємців  https://www.facebook.com/events/2690109117924210/

03.11.2020

Шановні підприємці!

 Запрошуємо взяти участь у дистанційних консультаціях щодо діяльності малого бізнесу в умовах пандемії коронавірусу COVID-19.

Участь безкоштовна, обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/G9PJLA2u5U7soAKu9.

Основні теми консультацій:

 • актуальні обмеження підприємницької діяльності, встановлені на національному та регіональних рівнях;
 • звітність та оподаткування;
 • обмеження та можливості трудового законодавства під час та після карантину;
 • договірні зобов`язання під час карантину COVID19, форс-мажор;
 • орендні платежі під час карантину;
 • підтримка ММСП, яку надає держава та місцеві органи самоврядування під час карантину з метою усунення його наслідків;
 • доступні послуги ММСП, які надають асоціації та організації з підтримки бізнесу;
 • інші правові, бухгалтерські, операційні аспекти діяльності ММСП в умовах пандемії COVID19.

16.07.2020

З 16 липня по 20 серпня 2020 року платформа SheExports, запускає безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу.

Освітня програма She’sNext триватиме від середини липня до кінця серпня і включатиме серію із 6 навчальних вебінарів від відомих тренерів, експертів та мотиваційних спікерів.

У ході навчальних вебінарів освітньої онлайн-програми She’s Next ви зможете дізнатися про нові підходи до розвитку власного бізнесу, а також отримати системні й практичні знання для масштабування ваших поточних проектів і створення нових. Зокрема, йтиметься про ефективні продажі й переговори, бюджетування й управління витратами, розбудову бренду компанії, налаштування маркетингових стратегій, побудову довірливих комунікацій і розвиток жіночого бізнес-лідерства.

Своїм досвідом з вами поділяться тренери: Валерій Пекар, підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), автор понад 300 статей із питань менеджменту, маркетингу та інформаційних технологійВалерія Гузема, засновниця бренду Guzema Jewelry.

Модеруватиме дискусію Maryana Kahanyak, співзасновниця SheExports, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, співініціаторка та керівниця Офісу з просування експорту(2015-2018), громадська діячка, членкиня Аспен спільноти.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/RegistrationSheIsNext

Зображення:https://drive.google.com/file/d/1WvQIYqE2FzynQHFRKhbvHOVapv2RBl4g/view?usp=sharing

24.04.2020

Фонд Східна Європа з березня 2020 року розпочав реалізацію нової програми «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2 компонент «На варті інтересів бізнесу» (далі – Програма).

Ініціатива виконується за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID KEY) та триватиме два роки. Вона спрямована на посилення ролі та спроможності організацій розвитку підприємництва (далі – ОРП) у підтримці бізнесу на місцевому рівні.

Під час першого року Програми ОРП отримають сучасні знання та практичні інструменти для розвитку сприятливого бізнес-середовища. Сфери, які буде охоплено навчанням: адміністративні послуги та цифровізація послуг для бізнесу; відкриті дані; моніторинг ефективності роботи органів влади для потреб формування місцевої регуляторної та економічної політики; публічно-приватний діалог та організація ефективних інформаційних та адвокаційних кампаній.

Під час другого програмного року ОРП зможуть реалізувати власні проекти, що будуть профінансовані за конкурсом грантів від Програми USAID KEY, а менторську підтримку надаватиме Фонд Східна Європа.

До участі у програмі запрошуються агентства місцевого розвитку, центри розвитку бізнесу/підтримки бізнесу, а також ініціативні групи, які мають на меті підтримку/розвиток підприємництва з всієї України. Важливо, щоб такі організації та ініціативні групи:

 • були зареєстровані та/або здійснювали свою діяльність у містах та ОТГ з населенням до 100 000 осіб;
 • однією з основних цілей своєї діяльності мали підтримку та захист прав та інтересів малих і середніх підприємств.

Організації підтримки підприємництва та ініціативні групи, що бажають долучитись до Програми, будуть обрані на умовах всеукраїнського відкритого конкурсу. Оголошено конкурсний відбір умови проведення якого можна знайти за посиланням: https://bit.ly/2RxPaTw. Заповнити анкету-заявку для участі можна за посиланням: https://bit.ly/BSO_Program_Application.

Кінцевий термін для подачі анкети – до 27 квітня 2020 року. Інформаційні матеріали містяться за посиланням https://bit.ly/3a4EX7C.

Координатор Програми: Тетяна Мазур, тел. +38 (050) 443 62 75, електронна адреса bsoschool@eef.org.ua.

08.04.2020

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє, що з метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Державна установа «Офіс з просуванням експорту України» на електронній сторінці за адресою http://epo.org.ua/covid19/ на щоденній основі розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, поради щодо коригування стратегій та бізнес-планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження Covid-19.

06.04.2020

До уваги мешканців Мар’їнського району

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Метою програми є створення, відновлення та посилення ділової активності ММСП у ключових секторах економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років, складає 2,48 млн євро.

Максимальна сума одного гранту: до 6,500 євро в гривневому еквіваленті. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану у розмірі не менше 25% від вартості гранту (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо).

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням https://bit.ly/33XLFL9.

Заявки потрібно подавати виключно через онлайн систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.uaКінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 3 травня 2020 року. Неповні заявки та заявки, що надійшли пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном 0503530975 Євген Бурлака.

01.04.2020

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)

11.03.2020

Районна державна адміністрація інформує про проведення 22-24 квітня 2020 року у м. Київ другого міжнародного Експо – Конгресу «Бізнес для Розумних міст», який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

Головна тема заходу: «Місто 5.0: від дизайну до впровадження».

В рамках Експо – Конгресу заплановані наступні заходи: виставка (більш ніж 5000 м2 виставкової площі, на якій будуть представлені основні гравці в сфері розумних міст); три конгреси (Від розумних міст до розумної нації, Управління, фінансування та технології в розумних містах, Мистецтво у міському розвитку); шість конференцій (присвячені конкретним напрямам, кожна з яких розрахована на 100 учасників); інші заходи (плануються додаткові заходи з ЄЕК ООН, Програмою «Об’єднані розумні міста» та OIER, спеціалізовані семінари, агори тощо).

Адреса проведення: м. Київ, вул. Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий». Детальна інформація та умови участі у заході за посиланням: http://businessformartcities.com.

20.02.2020

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про початок проведення ІV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес», організований Донецькою торгово-промисловою палатою.

Основною метою проведення Конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

Конкурс проводиться з 10 лютого по 1 червня 2020 року у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес». Для участі у Конкурсі учасницям в термін до 1 червня 2020 року необхідно надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Нагородження переможниць відбудеться під час проведення бізнес-форуму «Business4Women» у Маріуполі 18 червня 2020 року.

Контактні особи:

Аріна Казілова (050) 460-77-79 arina.kazilova@donetskcci.com;

Яна Нефьодова (066) 623-76-67 yana.nefyodova@donetskcci.com.

****

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про Освітню Програму для жителів Донецької та Луганської області «IT nation», яку реалізує Глобальний договір ООН в Україні – офіційний представник глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мета Програми – надати якісну он-лайн ІТ – освіту для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створити для них умови отримання додаткової освіти, кращі можливості для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

Навчання проходитиме за 5 напрямками: Advanced Fronted Web Developer, Web Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills. Набір триває з 01.02.2020 по 10.03.2020, заявка на участь http://www.bit.ly/ ITnation_2020.

 

****

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє, що з метою обговорення можливостей реалізації проектів на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень за напрямами: інфраструктурні проекти з біологічної очистки комунально-побутових стоків для малих населених пунктів та інноваційні проекти Wasserkabel – впровадження енергоефективних розробок з опалення та охолодження приміщень на основі водних капілярних матів, 4 березня 2020 року за адресою місто Київ, вул. Хрещатик, 34, 3-й поверх, зал засідань, Українським союзом промисловців і підприємств проводиться Конференція з провадження інфраструктурних та енергоефективних інноваційних проектів.

Контактна особа з питань реалізації проектів та участі у конференції: Масник Олег Іванович, телефон: (044) 536-96-41, (044) 536-96-37, (050) 353-33-88, електронна пошта: http://masnik@uspp.org.ua.

 

****

Державне агентство рибного господарства України запрошує представників бізнесу, науковців та інвесторів взяти участь у другій міжнародній виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі в Україні «Fish Businnes Ukraine 2020». Захід проходитиме з 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Амстердамська, 1, с.Березівка, Київська область.

Детальна інформація щодо участі у заході можна переглянути на офіційному веб-сайті виставки: https://fishbiz.com.ua/.

Контактна особа щодо організаційних питань: Фролова Наталія, начальник відділу роботи із засобами масової інформації Держрибагенства (телефон: (044) 484-63-25, (095) 078-17-35).

27.01.2020

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє, що у жовтні 2019 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

Один з компонентів проекту направлений на зміцнення економічного потенціалу ВПО та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях або мають намір його започаткувати. Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде здійснюватися за результатами конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів. Докладна інформація щодо часових рамок проекту, процесу відбору та інша інформація з цього приводу міститься на сайті МОМ за посиланням: http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu

17.01.2020

Мар’їнська райдержадміністрація інформує, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

отримати інформацію про існуючі українські R&D;

переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7

Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року. В ньому можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

16.01.2020

АНОНС:

Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-конференції на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Вінницької області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власний боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн- марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена сайті конференції за адресою:

https://marafon2020.bankrutstvo.online/utm_source=oda

19.11.2019

Запрошення 05.12.19р.

Реєстраційна форма учасника на Національну практичну конференцію “Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами”

04.10.2019

Про проведення форуму

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє, що 14 листопада 2019 року у Києві за адресою: вул. Інститутська, буд, 4 (готель «Україна») відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON. Співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі і Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці. В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно- економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговорюватимуться питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Ознайомитися з детальною інформацією про форум, умовами участі та зареєструватися можна за посиланням http://www.euconlaw.com. Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +38 (044) 238 09 44, e-mail: office@ukrbizpol.org.

30.09.2019

Мар’їнська  райдержадміністрація повідомляє, що 16 жовтня 2019 року в м. Києві відбудеться ключова подія в сфері кіберзахисту – II міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!». Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори Форуму – торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Метою Форуму є обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки. Доповідачами Форуму стануть понад ЗО профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю. Очікується понад 300 представників центральних та місцевих органів влади, державних підприємств і установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України та інших країн.

В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка «Кібербезпека» за участю державних і приватних компаній, які представляють свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту. Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cybersecurity.ciseventsgroup.com.

Запрошуємо прийняти участь у даному заході.

19.09.2019

 «Схід-Експо 2019»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської та Запорізької (узбережжя Азовського моря) області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019. Захід пройде в самому серці міста – Українському домі на вул. Хрещатик, 2. «Схід-Експо 2019» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнери заходу: Донецька, Луганська та Запорізька обласні державні адміністрації, Торгово-промислова палата України.

Про «Схід-Експо 2019»

У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 225 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові відносини з новими партнерами.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стане виставка-презентація підприємств зі Сходу, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин. Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Навіщо брати участь

Запрошуємо до участі власників мікро, малого та середнього бізнесу (ММСБ), які готові розширити ринки збуту, бажають встановити нові ділові зв’язки та отримати конкурентні переваги. Учасники зможуть удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному, національному рівнях та дізнатися про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто хоче та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо – 2019».

Ярмарка

В рамках «Схід-Експо 2019» буде відбуватися ярмарка, де усі учасники виставки зможуть продавати свою продукцію відвідувачам. Ярмарка буде рекламуватися окремо задля залучення якомога більше киян та гостей міста до заходу.

Майстер-класи

Під час заходу майстри та майстрині зі Сходу проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел.

Лотерея

Протягом двох днів виставки серед учасників проводитиметься розважальна лотерея. Призами лотереї стануть продукція підприємців-учасників та спеціальні призи від Програми ООН із відновлення та розбудови миру: бізнесові книги, сувеніри з символікою заходу та інше. В якості лотерейних білетів виступають візитівки учасників. В рамках лотереї серед гостей та учасників відбудеться голосування за кращий бізнес, представлений на виставці. Голосування за допомогою анкети триватиме 1,5 дня. Після підрахування голосів ведучий оголосить переможця і новина про нього/неї буде опублікована на сторінці ПРООН у Фейсбук.

Умови участі

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Формати участі

 1. Підприємство бере участь у виставці, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (3х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки, приймає участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 3. Підприємство бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 4. Підприємство бере участь у B2B переговорах
 5. Підприємство відвідує виставку, пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням http://bit.ly/3391z4D

Контактні особи

 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півночі Донецької області Олексій Махніборода – (050) 450 87 32, makhniboroda@undp.org
 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півдні Донецької області Євген Бурлака (а також Азовське узбережжя Запорізької області) – (050) 353 09 75, burlaka@undp.org
 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру у Луганській області Володимир Іщенко – (066) 766 95 85, ishchenko@undp.org

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн http://bit.ly/2GIpmP8

КОНЦЕПЦІЯ ЗАХОДУ

           Захід: «Схід-Експо – 2019»                                                   Місце: Київ – Український дім

           Дати: 8-9 листопада 2019                                                     Донори: ЄС, Польща, Японія

Щорічний бізнес-захід «Схід-Експо – 2019» відбудеться 8-9 листопада 2019 року в серці Києва – Українському домі на Хрещатику. Центральним заходом «Схід-Експо – 2019» є виставка-презентація продукції та послуг від майже 200 представників мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) східної України. В межах заходу буде можливість взяти участь у ділових переговорах, відвідати панельні дискусії, презентації, тренінги на тему підприємництва, експорту, інвестицій та міжрегіонального економічного співробітництва.

Захід спрямований на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та інших країн, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці. Крім того, захід сприятиме розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України, заохочуючи все більше людей відкривати бізнес, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися.

Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо – 2019», де вони дізнаються про історії успіху підприємців, інноваційні технології, розвиток бізнес-інфраструктури та можливості для розширення ринку бізнесу в галузях харчової промисловості, текстилю, кераміки, туризму та інших.

«Схід-Експо – 2019» – це відкрита платформа для провідних бізнес-експертів та представників міжнародних організацій для обміну інформацією про поточні програми, послуги та ресурси для підприємців зі сходу України.

У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 190 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили нові ділові відносини з партнерами завдяки заходам. А понад 100 студентів вищих навчальних закладів, які взяли участь в якості волонтерів, отримали нові знання і практичні навички, корисні для планування професійного майбутнього.

«Схід-Експо – 2019» реалізовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнерами проекту є Донецька, Луганська та Запорізька обласні державні адміністрації.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та Японії.

 

06.09.2019

 «Схід-Експо 2019»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської та Запорізької (узбережжя Азовського моря) області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019. Захід пройде в самому серці міста – Українському домі на вул. Хрещатик, 2. «Схід-Експо 2019» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнери заходу: Донецька, Луганська та Запорізька обласні державні адміністрації, Донецька обласна торгово-промислова палата, Торгово-промислова палата України.

Про «Схід-Експо 2019»

У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 225 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові відносини з новими партнерами.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стане виставка-презентація підприємств зі Сходу, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин. Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Навіщо брати участь

Запрошуємо до участі власників мікро, малого та середнього бізнесу (ММСБ), які готові розширити ринки збуту, бажають встановити нові ділові зв’язки та отримати конкурентні переваги. Учасники зможуть удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному, національному рівнях та дізнатися про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто хоче та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо – 2019».

Ярмарка

В рамках «Схід-Експо 2019» буде відбуватися ярмарка, де усі учасники виставки зможуть продавати свою продукцію відвідувачам. Ярмарка буде рекламуватися окремо задля залучення якомога більше киян та гостей міста до заходу.

Майстер-класи

Під час заходу майстри та майстрині зі Сходу проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел.

Лотерея

Протягом двох днів виставки серед учасників проводитиметься розважальна лотерея. Призами лотереї стануть продукція підприємців-учасників та спеціальні призи від Програми ООН із відновлення та розбудови миру: бізнесові книги, сувеніри з символікою заходу та інше. В якості лотерейних білетів виступають візитівки учасників. В рамках лотереї серед гостей та учасників відбудеться голосування за кращий бізнес, представлений на виставці. Голосування за допомогою анкети триватиме 1,5 дня. Після підрахування голосів ведучий оголосить переможця і новина про нього/неї буде опублікована на сторінці ПРООН у Фейсбук.

Умови участі

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Формати участі

 1. Підприємство бере участь у виставці, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (3х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки, приймає участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 3. Підприємство бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 4. Підприємство бере участь у B2B переговорах
 5. Підприємство відвідує виставку, пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням http://bit.ly/3391z4D

Контактні особи

 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півночі Донецької області Олексій Махніборода – (050) 450 87 32, makhniboroda@undp.org
 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півдні Донецької області Євген Бурлака (а також Азовське узбережжя Запорізької області) – (050) 353 09 75, burlaka@undp.org
 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру у Луганській області Володимир Іщенко – (066) 766 95 85, ishchenko@undp.org

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн http://bit.ly/2GIpmP8

05.09.2019

Доводимо до вашого відома важливу інформацію щодо можливості взяти участь у щорічному бізнес-форумі “Схід-Експо 2019”, якй відбудеться в м. Києві 8-9 листопада. Це унікальна можлиівсть для ваших громад представити себе за межами своїх наслених пунктів та області. Починаючи з 2017 року було проведено вже 4 форуми, на яких підприємці із Луганської та Донецької областей мали можливість представити себе та знайшли партнерів для розвитку своїх бізнесів.

       Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі).

      Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Outlook-02bszeyz

06.08.2019

Інформуємо про початок реєстрації українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації Торгової місії до Швеції та Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року.

Пріоритет надаватиметься виробникам органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави.

Програма торгової місії включатиме індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом, вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на локальний ринок, візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Десять компаній буде відібрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору.

Відповідність критеріям відбору, подробиці, умови участі та реєстрація – за посиланням: http://bit.ly/TMSweden.

Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року.

Контактна особа: Юлія Котова (jkotova@fsr.org.ua) – керівник та співорганізатор торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків».

23.07.2019

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ! Анкета учасника навчальної програми з розвитку навичок підприємництва на сході України

18.07.2019

До уваги підприємців Мар’їнського району!

Змінено умови надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів в межах реалізації Проекту підтримки малого та середнього бізнесу обласної державної адміністрації (Програма «Український донецький куркуль»), які затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.06.2019 №556/5-19 “Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів”, яке зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області від 19.06.2019 №189/2902.

Конкурсний відбір суб’єктів малого підприємництва на отримання фінансової підтримки на реалізацію проекту, який відповідає Порядку, буде оголошено департаментом економіки облдержадміністрації найближчим часом.

Із зміненим порядком можна ознайомитися за посиланням:

https://dn.gov.ua/ua/npa/pro-poryadok-vikoristannya-koshtiv-oblasnogo-byudzhetu-peredbachenih-na-nadannya-finansovoyi-pidtrimki-subyektam-malogo-pidpriyemnictva-na-realizaciyu?fbclid=IwAR3aUIVBJKC0wuWiHvSgD3umObrc7vSO3R1QJW1tTYak262ztxYGNBFObB0

03.06.2019

Про проведення Конкурсу

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє про проведення Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес» (далі – Конкурс).

Основною метою Конкурсу, який проводиться з 2017 року, є пошук та нагородження молодих підприємниць, які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес—ідею. За два роки у Конкурсі прийняло участь 37 жінок, які написали свої бізнес- проекти, з них обрано 6 переможниць.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

У 2019 році Конкурс проходить втретє, за підтримки Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат «KVP Ukraine».

Прийом заявок розпочато 1 березня 2019 року.

Реєстрація та заповнення профілю учасниць за посиланням: http://bit.ly/2І43РjU.

Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в Маріуполі.

Контактні особи: Іванова Наталя, +38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com; Казілова Аріна, +38(050)4607779

Завантажити (PDF)

30.05.2019

Завантажити (PDF)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOC)

15.05.2019

Про Форум бізнес- і  ІТ-лідерів м. Київ, 14 червня 2019 року

Мар‘їнська райдержадміністрація інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

 • #accelerate ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.
 • #thecustomer ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
 • #transformation ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

 • #everyone-a-developer ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.
 • #process-excellence ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.
 • #tech-point ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

 • #how-to ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.
 • #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

 • #it-ecosystem ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.
 • #braindates ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

27.03.2019

Завантажити (PDF)

Завантажити (DOC)

04.03.2019

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

1) Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року;
Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також спів-власність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.

2) Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;

3) Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері роздрібної та оптової торгівлі не допускаються);

4) Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;

5) Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 900 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.
Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Зацікавлених осіб прохання подавати заявки на електронну пошту: arr.eastdonbass@gmail.com

Додаткова інформація за тел.: моб. 0992335523 – ассистент проекту Валерія

03.01.2019

Щодо нового формату Програми «Fit for Partnership with Germany»

Мар’їнська районна державна адміністрація, районна військово-цивільна адміністрація інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

 • діджиталізація підприємств та виробництва;
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
 • адитивне виробництво (ЗО-друк);
 • нові матеріали;
 • масова кастомізація;
 • безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх  застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
 • смарт фармінг;
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
 • інтернет речей та послуг;
 • комунікації та зв’язок;
 • Big Data;
 • Блокчейн;
 • робота з інформацію;
 • штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8 . Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz .

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG .

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації пані Вікторія Власова.