Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Корисна інформація для суб’єктів підприємницької діяльності

03.06.2019

Про проведення Конкурсу

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє про проведення Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес» (далі – Конкурс).

Основною метою Конкурсу, який проводиться з 2017 року, є пошук та нагородження молодих підприємниць, які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес—ідею. За два роки у Конкурсі прийняло участь 37 жінок, які написали свої бізнес- проекти, з них обрано 6 переможниць.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

У 2019 році Конкурс проходить втретє, за підтримки Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат «KVP Ukraine».

Прийом заявок розпочато 1 березня 2019 року.

Реєстрація та заповнення профілю учасниць за посиланням: http://bit.ly/2І43РjU.

Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в Маріуполі.

Контактні особи: Іванова Наталя, +38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com; Казілова Аріна, +38(050)4607779

Завантажити (PDF)

30.05.2019

Завантажити (PDF)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOC)

15.05.2019

Про Форум бізнес- і  ІТ-лідерів м. Київ, 14 червня 2019 року

Мар‘їнська райдержадміністрація інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

 • #accelerate ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.
 • #thecustomer ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
 • #transformation ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

 • #everyone-a-developer ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.
 • #process-excellence ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.
 • #tech-point ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

 • #how-to ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.
 • #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

 • #it-ecosystem ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.
 • #braindates ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

27.03.2019

Завантажити (PDF)

Завантажити (DOC)

04.03.2019

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

1) Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року;
Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також спів-власність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.

2) Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;

3) Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері роздрібної та оптової торгівлі не допускаються);

4) Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;

5) Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 900 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.
Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Зацікавлених осіб прохання подавати заявки на електронну пошту: arr.eastdonbass@gmail.com

Додаткова інформація за тел.: моб. 0992335523 – ассистент проекту Валерія

03.01.2019

Щодо нового формату Програми «Fit for Partnership with Germany»

Мар’їнська районна державна адміністрація, районна військово-цивільна адміністрація інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

 • діджиталізація підприємств та виробництва;
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
 • адитивне виробництво (ЗО-друк);
 • нові матеріали;
 • масова кастомізація;
 • безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх  застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
 • смарт фармінг;
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
 • інтернет речей та послуг;
 • комунікації та зв’язок;
 • Big Data;
 • Блокчейн;
 • робота з інформацію;
 • штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8 . Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz .

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG .

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації пані Вікторія Власова.

18.12.2018

Завантажити (DOC)

23.11.2018

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що в рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки проводиться семінар – тренінг “Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації”.

Семінар відбудеться 28 листопада 2018 року о 10-00 у місті Бахмут за адресою: м. Бахмут, вул. Садова, 78-А у приміщенні Горлівського інституту іноземних мов. ауд. 412. Реєстрація учасників – з 09-30 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, економісти, менеджери, та інш.), представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращені, для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім тою, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати за телефонами: +38050-460-7771, e-mail: elena.zhornyk@gmail.com – пані Олена Жорник, +38050-962-36-35 e-mail: gaddar.266@gmail.com – пані Марина Акімченкова.

 11.09.2018

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285 (зі змінами), 10.09.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб‘єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсною відбору заплановано на 10 жовтня 2018 року.

06.09.2018

Мар`їнська райдержадміністрація інформує, що 21-23 вересня у місті Краматорськ проходитиме бізнес-форум «Краматорськ Інвест 2018» на честь 150-річного ювілею міста (програма заходу додається).

Мета форуму: демонстрація відкритості та інвестиційної привабливості регіону, інфраструктурний розвиток міста, регіону; обмін кращими практиками місцевого самоврядування та досвідом місцевого розвитку; визначення механізмів взаємодії держави, населення, бізнесу і громадськості; координація зусиль органів місцевих рад, промислового сектору і бізнесу для організації сприятливого середовища для соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом вдосконалення загального управління і залучення громадських ініціатив.

Аудиторія: посадові особи органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, представники великого та середнього бізнесу, міські голови, мешканці міст та регіону.

У разі прийняття рішення про участь у вказаному заході просимо надіслати повідомлення  на електронну адресу investforum.krm@gmail.com.

Додаток: Програма форуму на 2 аркушах.

03.09.2018

Мар`їнська райдержадміністрація інформує, що 20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки – керівники підприємств Мар`їнського району, представниці малого та середнього бізнесу.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

Програмою форуму передбачено:

20 вересня 2018 року виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель. Початок о 12:00. Реєстрація учасників з 11:30. Місце проведення – м. Маріуполь, пр. Адмірала Луніна, 85, ресторан «ВіМарко».

21 вересня 2018 рокуворкшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство. Початок о 10:00. Реєстрація учасників з 9:30. Місце проведення – м. Маріуполь, вул. Матросова, 5. Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету.

Участь у заході безкоштовна. Реєстраційна форма за посиланням: https://form.jotformeu.com/81722461533352

Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!

Контактні особи:

Іванова Наталя, +38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com;

Казілова Аріна, +38(050)4607779; Антонєнко Інна, +38(067)6441023.

Для учасниць буде організовано трансфер Краматорськ – Маріуполь – Краматорськ.

20.07.2018

Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва

 Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за №78/2285 (зі змінами), 19.07.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 29 серпня 2018 року.