Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Корисна інформація для суб’єктів підприємницької діяльності

04.03.2019

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

1) Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року;
Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також спів-власність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.

2) Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;

3) Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері роздрібної та оптової торгівлі не допускаються);

4) Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;

5) Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 900 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.
Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Зацікавлених осіб прохання подавати заявки на електронну пошту: arr.eastdonbass@gmail.com

Додаткова інформація за тел.: моб. 0992335523 – ассистент проекту Валерія

03.01.2019

Щодо нового формату Програми «Fit for Partnership with Germany»

Мар’їнська районна державна адміністрація, районна військово-цивільна адміністрація інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

 • діджиталізація підприємств та виробництва;
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
 • адитивне виробництво (ЗО-друк);
 • нові матеріали;
 • масова кастомізація;
 • безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх  застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
 • смарт фармінг;
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
 • інтернет речей та послуг;
 • комунікації та зв’язок;
 • Big Data;
 • Блокчейн;
 • робота з інформацію;
 • штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8 . Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz .

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG .

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації пані Вікторія Власова.

18.12.2018

Завантажити (DOC)

23.11.2018

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що в рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки проводиться семінар – тренінг “Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації”.

Семінар відбудеться 28 листопада 2018 року о 10-00 у місті Бахмут за адресою: м. Бахмут, вул. Садова, 78-А у приміщенні Горлівського інституту іноземних мов. ауд. 412. Реєстрація учасників – з 09-30 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, економісти, менеджери, та інш.), представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращені, для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім тою, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати за телефонами: +38050-460-7771, e-mail: elena.zhornyk@gmail.com – пані Олена Жорник, +38050-962-36-35 e-mail: gaddar.266@gmail.com – пані Марина Акімченкова.

 11.09.2018

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285 (зі змінами), 10.09.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб‘єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсною відбору заплановано на 10 жовтня 2018 року.

06.09.2018

Мар`їнська райдержадміністрація інформує, що 21-23 вересня у місті Краматорськ проходитиме бізнес-форум «Краматорськ Інвест 2018» на честь 150-річного ювілею міста (програма заходу додається).

Мета форуму: демонстрація відкритості та інвестиційної привабливості регіону, інфраструктурний розвиток міста, регіону; обмін кращими практиками місцевого самоврядування та досвідом місцевого розвитку; визначення механізмів взаємодії держави, населення, бізнесу і громадськості; координація зусиль органів місцевих рад, промислового сектору і бізнесу для організації сприятливого середовища для соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом вдосконалення загального управління і залучення громадських ініціатив.

Аудиторія: посадові особи органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, представники великого та середнього бізнесу, міські голови, мешканці міст та регіону.

У разі прийняття рішення про участь у вказаному заході просимо надіслати повідомлення  на електронну адресу investforum.krm@gmail.com.

Додаток: Програма форуму на 2 аркушах.

03.09.2018

Мар`їнська райдержадміністрація інформує, що 20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки – керівники підприємств Мар`їнського району, представниці малого та середнього бізнесу.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

Програмою форуму передбачено:

20 вересня 2018 року виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель. Початок о 12:00. Реєстрація учасників з 11:30. Місце проведення – м. Маріуполь, пр. Адмірала Луніна, 85, ресторан «ВіМарко».

21 вересня 2018 рокуворкшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство. Початок о 10:00. Реєстрація учасників з 9:30. Місце проведення – м. Маріуполь, вул. Матросова, 5. Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету.

Участь у заході безкоштовна. Реєстраційна форма за посиланням: https://form.jotformeu.com/81722461533352

Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!

Контактні особи:

Іванова Наталя, +38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com;

Казілова Аріна, +38(050)4607779; Антонєнко Інна, +38(067)6441023.

Для учасниць буде організовано трансфер Краматорськ – Маріуполь – Краматорськ.

20.07.2018

Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва

 Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за №78/2285 (зі змінами), 19.07.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 29 серпня 2018 року.

19.07.2018

Завантажити (DOCX)

16.07.2018

Про навчально-ознайомчий тур «Соціальне підприємництво: Альтернатива чи копія класичного бізнесу? Досвід Німеччини»

Мар‘їнська райдержадміністрація, керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», надсилає для врахуванні в роботі наступну інформацію.

Фонд Східна Європа у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує Конкурс на участь в 5-денній навчально-ознайомчій поїздці на тему соціального підприємництва до Федеративної Республіки Німеччина. Навчально-ознайомчий тур «Соціальне підприємництво: Альтернатива чи копія класичного бізнесу? Досвід Німеччини» проходитиме
23-28 вересня 2018 року у м. Берлін.

До участі у конкурсі запрошуються діючі соціальні підприємці, експерти/тренери у сфері соціального підприємництва та регіональні представники влади з Донецької, Харківської, Одеської та Луганської областей, які відповідають за напрям розвитку соціального підприємництва у регіоні,
а також учасники попередніх навчальних заходів, проведених у рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку». Всього буде відібрано 14 учасників. Соціальним підприємцям та експертам, які постраждали внаслідок військових дій у Донецькій та Луганській областях, а також, які працюють над створенням нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб, людей, які постраждали від війни (колишні військові, переселенці та інші) та для людей і молоді з інвалідністю, і які реагують у інновативний спосіб на соціальні актуальні виклики сьогодення, буде надаватися перевага при відборі.

В рамках навчально-ознайомчої поїздки буде організовано ряд візитів
та зустрічей з діючими соціальними підприємцями Німеччини, що представляють різні сфери та організаційні форми; з представниками громадських організацій, хабів та соціальних банків, які підтримують сферу соціального підприємництва,
а також політичними діячами та консалтинговими компаніями, що відповідають за розвиток соціального підприємництва у Німеччині. Окрема частина програми буде присвячена темі соціального шкільного/молодіжного підприємництва.

Учасники навчально-ознайомчої поїздки повинні добре володіти інформацією щодо ролі, викликів та стану розвитку соціального підприємництва
в Україні та, при можливості, в Європі і бути готовими робити короткі виступи
з даної тематики, активно долучаючись до роботи у воркшопах, дискусіях
та інформаційних обмінах, ділитися власним досвідом роботи у сфері соціального підприємництва в Україні.

Усі витрати на переліт (Київ – Берлін – Київ) та проживання учасників у Берліні в еко-готелі включно зі сніданком, а також  добові кошти на харчування (обід та вечеря) у Берліні покриватимуться організаторами. Виліт та приліт відбувається з аеропорту Бориспіль. Витрати на проїзд до Києва учасники покривають самостійно.

Протягом візиту буде забезпечено синхронний переклад на українську мову. Проте, для полегшення прямої комунікації з німецькими колегами, очікується, що учасники матимуть знання англійської мови на розмовному рівні.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати:

 1. Детальне резюме/біографію українською мовою та описом діяльності
  в якості соціального підприємця, експерта/тренера у даній сфері або представника регіональної влади, відповідального за сферу соціального підприємництва. Також вказати в резюме про досвід участі в інших українсько–німецьких чи німецьких заходах та програмах.
 2. Короткий мотиваційний лист (на півсторінки) щодо Вашої участі у поїздці. Окремо у листі просимо зазначити імена та контакти двох людей зі сфери бізнесу, влади або недержавного сектору, які зможуть дати для вас рекомендації.
 3. Коротке есе (максимум на 2 сторінки) на тему бачення перспектив соціального підприємництва в Україні та Європі.

Останній термін подання заявок – 22 липня 2018 року. Заявки надсилати на електронну пошту oshavarova@eef.org.ua з поміткою у темі листа “Конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці”. Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення щодо участі у поїздці буде прийняте
до 31 липня 2018 року. Програма та усі робочі/підготовчі документи навчально-ознайомчої поїздки будуть надіслані відібраним учасникам.

Умови конкурсу викладені за посиланням: http://se.eef.org.ua/node/51. Питання щодо оголошення цього конкурсу можуть бути надіслані у письмовій формі Ользі Шаваровій, координатору програм Фонду Східна Європа, електронною поштою на адресу: oshavarova@eef.org.ua.

Захід проводиться в рамках проекту «Соціальне підприємництво, як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку», який реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. та є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення внутрішньо переміщених осіб до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

18.06.2018

Про проведення Національного Форуму «Час зростати!»

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє наступне.

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business проводить Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час Зростати!» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України).

Форум збере близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

Формат передбачає насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), Експорт до ЄС та обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fit for partnership with Germany.

Реєстрація на Форум за посиланням:

https://docs.google.eom/forms/d/e/lFAIpQLSd2ОSdQxpWIw7EtWqrcAu VjjEWFR6yVq1QcmXBVxrpdQYNFQ/viewform.

Додаток: попередня програма Форуму та анонс на 5 арк. в 1 прим.

ФОРУМ

Завантажити (DOC)

Завантажити (PDF)

Про засідання конкурсної комісії

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що засідання конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва в Донецький обласній державній адміністрації, проведення якого було заплановане на 19 червня 2018 року, переноситься з технічних причин.

Про дату та місце проведення засідання буде повідомлено додатково.

15.06.2018

Про проведення семінарів

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності». На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:

Бахмут – 26 червня 2018 року;

Костянтинівка – 27 червня 2018 року;

Слов’янськ – 02 липня 2018 року;

Дружківка – 03 липня 2018 року;

Краматорськ – 26 липня 2018 року;

Покровськ – 27 липня 2018 року.

Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТГТП http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом – 15 у кожному місті проекту.

Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX.

Крім того, запрошуємо суб’єктів підприємництва долучитися до постійно діючого проекту «4ROUND» – гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня (час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою https://bit.ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного звязку, Skype, Viber.

Час однієї усної консультації – 20 хвилин.

14.06.2018

Запрошення

11.06.2018

Про американську програму бізнес стажування «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві»

 Мар‘їнська райдержадміністрація інформує про відкриття, Радою голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Термін стажування у США: з 27 жовтня по 17 листопада 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 13 липня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

 • Будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом;
 • Спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів);
 • Асоціації, постачальників і виробників будівельних матеріалів.

У програмі братимуть участь компанії з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України.

 Вимоги до кандидатів:

 • Значний досвід роботи в даній галузі;
 • Керівна посада в своїй компанії;
 • Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Мета програми надати учасникам можливість познайомитися з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій. Введення в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.

Орієнтовна програма стажування: Програма розрахована на 3 тижні. Перший тиждень присвячено навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів.

Документи на конкурс:

 1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
 2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
 3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додаток 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 13, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/ee-construction-2018.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

08.06.2018

Про американську програму бізнес стажування«Регіональний економічний розвиток»

Мар‘їнська райдержадміністрація інформує про відкриття, Радою голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

 • Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;
 • Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;
 • Представники університетів\технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;
 • Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

Вимоги до кандидатів:

 • Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;
 • Посада зі значним рівнем відповідальності;
 • Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Мета програми обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.

Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

Документи на конкурс:

 1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
 2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
 3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com;  http://www.box.com;  http://www.yousendit.com .

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

01.06.2018

Про впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.

До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:

дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);

дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.

Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50 % – ВПО).

Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.

У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:

 • до €650 за напрямом самозайнятість;
 • до €2500 за напрямом мікропідприємництво.

Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації – партнера МОМ в області (відповідно до розподілу міст, районів що додається):

Громадська організація «Центр зайнятості вільних людей». Контакти: 095-919-44-16, 099-539-00-23., kram.czvl@gmail.com;

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Контакти: 095-399-33-55, 095-360- 16-81, arr-eastdonbass@i.ua.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/210aUGq.

Додаток: на 3 арк. у 1 прим.

21.05.2018

                         Про міжнародну виставку «APKASI Otonomi Expo 2018

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє про проведення міжнародної виставки «APKASI Otonomi Expo 2018».

За інформацією від Посольства України в Республіці Індонезія, у період з 06 по 08 липня поточного року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна виставка «APKASI Otonomi Expo 2018». Зазначена подія – одна з наймасштабніших у сфері торгівлі, туризму, інвестицій та регіонального розвитку, під час якої учасники мають можливість ознайомитись з потенціалом провінції Індонезії.

Очікується, що у заході візьмуть участь компанії, що працюють у таких галузях: туристичній, енергетичній, гірничодобувній, промисловій, сільськогосподарській, IT та ін.

Додаток: інформаційні матеріали про виставку, в ел. вигляді.

********************************

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (Člověk v tísni) в Україні проводить конкурс з надання грантів для «Створення робочих місць на території Донецької області». Програма націлена на стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення, яке проживає поблизу лінії розмежування.

Участь у проекті можуть брати підприємства і фізичні особи-підприємці, які ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський, а також у містах: Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць та становить 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривен, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, придбання франшизи і т.д.

Прийом заявок здійснюється до 31.07.2018 року. Заявку можна оформити
за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPRffyTdyKPBpexkckxq
IsboSsvqAmiTlGL_eO0-djpw_gFQ/viewform
.

Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну скриньку: job.ua@peopleinneed.cz або зателефонувавши за номером гарячої лінії0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

 

15.05.2018

       Щодо зміни формату проведення бізнес-форуму української Діаспори

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що у зв’язку зі зміною формату проведення бізнес-форуму української діаспори,  одноденний захід відбудеться 17 травня поточного року в м. Києві, вул. Велика Житомирська, 33 (приміщення торгово-промислової палати України (ТПП України)). Попередньо інформація надавалась 02 травня 2018 року. Оновлена інформація розміщена на офіційному веб порталі ТПП України www.ucci.org.ua.

Просимо врахувати зазначене під час планування візитів.

Додаток: Проект програми на 1 аркуші.

11.05.2018

Щодо реалізації проекту Еразмус+

«Вищі навчальні заклади»

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що в межах реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади», Харківський державний університет харчування та торгівлі спільно з Вірменським державним економічним університетом, Білоруським торговельно-економічним університетом споживчої кооперації, Технічним Університетом Молдови, академією економічної освіти Молдови, Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та університетом РІСЕБА (Латвія) проводитимуть дослідження стану та перспектив розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства серед молоді України віком від 13 до 35 років шляхом анонімного онлайн-опитування з 10 травня по 10 червня 2018 року.

Пропонуємо прийняти участь молодим підприємцям Мар‘їнського району Донецької області у онлайн – опитуванні за посиланням: https //bit.ly/2HYbkZ3 (детально про проект на сайті http:// heifye.hduht.edu.ua) та за телефоном керівника проекту: 099-224-09-27 – Гросул Вікторія Анатоліївна

07.05.2018

Щодо Будівельного Форуму «Smart Building»

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє про заплановане на 17-18 жовтня поточного року проведення Будівельного Форуму «Smart Building» у місті Маріуполь на СК «Іллічівець».

Громадською організацією «Підприємницький клуб» спільно з Донецьким регіональним відділенням Української спілки промисловців та підприємців, за підтримки Конфедерації будівельників України та Асоціації міст України, заплановано проведення Будівельного Форуму «Smart Building», який сприятиме розвитку будівельних проектів у регіоні, надасть можливість представникам міської влади, промислових підприємств та бізнесу ознайомитись із сучасними технологіями будівництва та впроваджувати новітні smart – рішення на окремій території та підприємствах. Додатково заплановано запросити представників міжнародних фондів, що також сприятиме відновленню інфраструктури Донбасу та окремих його районів.

Більш детальну інформацію про умови участі у заході можна отримати на веб-сайті: smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів: 095 523 48 93.

05.05.2018

Щодо проведення 51-ї Міжнародної алжирської виставки

Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє про проведення 51-ї Міжнародної алжирської виставки.

За інформацією від Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні, у період з 8 по 13 травня поточного року у м. Алжир заплановано проведення 51-ї Міжнародної виставки «ТІА-2018». Зазначена подія – одна з ключових і наймасштабніших серед виставкових заходів у АНДР. Очікується участь підприємств та компаній з понад 40 країн світу. Захід буде широко висвітлюватися у місцевих та іноземних ЗМІ.

Участь вітчизняних підприємств у виставці надала б гарну можливість представити потенціал української економіки та ознайомитись з пропозиціями підприємств інших держав.

Більш детальну інформацію щодо виставки можна отримати за інтернет адресою: www.safex.dz. Також у листі додається інформація для компаній, які побажають взяти участь у цьому заході.

Додаток: інформація на 8 арк. в електронному вигляді.

02.05.2018

Щодо проведення Другого Економічного бізнес-форуму представників української діаспори

Мар’їнська райдержадміністрація доводить до відома про проведення Другого Економічного форуму представників української діаспори та закордонних друзів України (далі – Форум), який заплановано провести в Україні, 17-18 травня поточного року в м. Києві, вул. Велика Житомирська, 33 (приміщення торгово-промислової палати України (ТПП України)).

Програма Форуму передбачає участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ і українського бізнесу з різних куточків світу. Планується обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва. Робоча мова заходу українська/англійська з синхронним перекладом.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України: www.ucci.org.ua. З усіх питань стосовно програми заходу необхідно звертатись за тел. +380444619807 або на електронну адресу:  bgn-ier@ucci.org.ua

Завантажити (PDF)

16.04.2018

Про залучення суб ‘єктів підприємницької діяльності до навчання бізнес-плануванню

З метою підвищення якості бізнес-матеріалів, що подаються суб’єктами малого підприємництва Мар‘їнського району до департаменту економіки Донецької облдержадміністрації для участі їх в конкурсних відборах по фінансуванню проектів (в рамках програми «Український донецький куркуль»), надаємо контактну інформацію Мар‘їнського районного центру зайнятості, в якому створено центр розвитку підприємництва (додаток).

Повідомляємо, що у вказаному консалтинговому центрі щосереди відбуватиметься навчання з питань бізнес-планування.

Контактна інформація Мар‘їнського районного центру зайнятості

з/
п
Назва базового центру зайнятості, в якому створений центр розвитку підприємництва
Поштова адреса
Контактний телефон
1
Мар’їнський районний центр зайнятості
85600, Донецька область, Марьинский р- н, м.Курахове,  проспект Миру, 53
(066) 901-79-79

27.12.2017

Інформація для керівників підприємств!

Донецька торгово-промислова палата інформує Вас про можливість зареєструватися в європейській мережі підприємств Enterprise Europe Network (EEN).

EEN – це інформаційна мережа, яка об’єднує 66 країн по всьому світу та нараховує близько 3000 експертів з більше ніж 600 організацій-членів. Зареєструвавшись у EEN ви отримуєте доступ до інтернет-бази підприємців, що допоможе Вам знайти відповідного закордонного партнера та розширити сферу діяльності Вашого підприємства.

Експерти мережі пропонують кожному підприємству персональний підхід, вони знають місцеву ділову середу та мають контакти по всьому світу. Мережа також може запропонувати цільовий підхід, призначений спеціально для Вашого бізнесу незалежно від галузі діяльності. Експерти мережі можуть допомогти у вирішенні наступних питань: законодавство та стандарти ЕС, доступ до міжнародних ринків, маркетингові дослідження, пошук оптимального ринку, міжнародні публічні контакти, пошук інвесторів та ін. Ознайомитись з можливостями платформи можна за адресою http://een.ec.europa.eu

За допомогою мережі ЕЕN підприємства також мають можливість знайти партнера, покупця своєї продукції або необхідні товари чи послуги. На сьогодні в мережі зареєстровано більше ніж 7 000 профілей компаній майже з усього світу.

Експерти Донецької торгово-промислової палати пропонують свою допомогу в заповненні профілю Вашої компанії в мережі ЕEN безкоштовно.

Контактна особа в Донецькій ТПП – Катерина Чумакова. Контактний телефон 099-073-26-41, e-mail: lawer.dccci@gmail.com