Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Електропостачальник YASNO попереджає

Мешканці Донеччини повідомляють про дзвінки під працівників нібито «енергетичної компанії», які інформують про борг за світло та пропонують його сплатити «співробітнику», що підійде до будинку й забере готівку. Електропостачальник YASNO закликає клієнтів бути пильними і в жодному  разі не передавати гроші стороннім людям.

Під час карантину усі комунальні підприємства звертаються до клієнтів з проханням берегти себе й уникати відвідування банків і поштових відділень для сплати за послуги.

«Частині клієнтів важко призвичаїтися до нових умов. В першу чергу, це літні люди, які не користуються інтернетом і не можуть самостійно сплачувати онлайн. Ймовірно, це й дало шахраям ідею нової оборудки, адже телефонували здебільшого людям старшого віку. Закликаю молодь розповісти своїм батькам, бабусям, дідусям про схему аферистів і допомагати розраховуватися онлайн», – каже директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Сплачувати за світло безпечно та просто мешканці Донеччини можуть:

  • в Особистому кабінеті YASNO;
  • через інтернет-банкінг чи платіжні системи (IPay, PayHub, Portmone та ін.);
  • через viber-рахунок, що надсилається клієнтам, які не розрахувалися у інший спосіб;
  • відсканувавши QR-код з платіжки за світло: після сканування відкриється сторінка сервісу PayHub з актуальними особистими даними і сумою до сплати – залишиться лише ввести дані платіжної карти й натиснути «Сплатити».

В Особистому кабінеті YASNO клієнти можуть розраховуватися за електроенергію, передавати показання, контролювати нарахування, відстежувати історію платежів за себе й близьких. Для цього слід на головній сторінці обрати меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому куті й натиснути на кнопку «Додати особовий рахунок».

Нагадуємо, дізнатися суму до сплати за світло можна не лише в платіжці, а й в Особистому кабінеті, на сторінці YASNO у Facebook, зателефонувавши за номерами (067/095) 65-26-000, (0629) 52-60-00, в рахунку у Viber або SMS, через інтернет-банкінг та платіжні системи.