Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Енергетиків Мар’їнського району привітали з професійним святом

21 грудня 2018 року в Курахівському міському центрі культури і дозвілля працівників енергетичної галузі району вітали з професійним святом – Днем енергетика.

DSCN8738

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з вітальним словом до енергетиків звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, яка висловила їм глибоку подяку за їх нелегку та надзвичайно важливу для району роботу, продуктивну співпрацю з органами державної влади і побажала всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків та радісних новорічних свят.

DSCN8810

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток підприємства і забезпечення надійного безперебійного електропостачання та з нагоди професійного свята Подякою райдержадміністрації був нагороджений директор ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» Анатолій Боричевський.

Працівників енергетичної галузі також привітали народний депутат України, Сергій Сажко, Курахівський міський голова Роман Падун та керівництво Курахівської ТЕС.

DSCN8825 DSCN8832

DSCN8778

Після урочистої частини розпочалася святкова концертна програма, під час якої музичними номерами енергетиків вітали творчі колективи району та учасники українського вокального шоу Х-Фактор.

DSCN8845 DSCN8840

DSCN8850