Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості розповіли про переваги складання сучасного презентаційного портфоліо для випускників навчальних закладів

26 лютого 2020 року фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості зустрілились з майбутніми випускниками Державного навчального закладу «Красногорівське вище професійне училище».

Профконсультант ознайомила студентів із сучасною формою планування кар’єри та самопрезентації –  портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме. Провідний фахівець з профорієнтації Юлія Могукало розповіла, що портфоліо дозволяє роботодавцю легко переглянути рівень підготовки і весь спектр умінь і здібностей кандидата, створює умови для прийняття оптимального кадрового рішення. Вона запропонувала студентам допомогу   у записі відеорезюме, оформленні та поширенні портфоліо.

1 Р° 2

 

Цього ж дня відбулася зустріч з директором та кураторами навчальних груп відокремленого підрозділу «Донецького технікуму Луганського національного аграрного університету». Учасники зустрічі обговорили переваги складання сучасного презентаційного портфоліо для випускників закладу. Юлія Могукало розповіла про можливості надання фахівцями з профорієнтації практичної допомоги студентам закладів освіти у створені якісного портфоліо та поінформувала про шляхи просування портфоліо студентів фахівцями з рекрутингу.

3