Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Фінал Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup»

09 грудня у Краматорську відбувся Фінал Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «Rock Cup». Змагання проходили у державному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище».

Команда зі скелелазіння «Оnly Up» міста Курахове у кількості 16 спортсменів також прийняла участь в цих змаганнях. Загалом в юніорській першості брало участь 105 юних спортсменів Донецької області у номінаціях на швидкість та болдерингу у п’яти вікових групах.

Урочисте відкриття змагань було організоване та проведене під керівництвом обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (ОЦТК), представниками Федерації альпінізму та скелелазіння в Донецької
області, представниками Організації Об’єднаних Націй та головним тренером збірної України зі скелелазіння.

Наша команда, не зважаючи на малий досвід та короткий термін підготовки (всього близько трьох місяців тренувань в порівнянні з іншими командами, що тренуються уже близько трьох років), уже мала першу перемогу. Загнойко Катерина за результатами змагань у номінації «швидкість» вікової категорії 2000-2001 р.н. зайняла ІІІ місце. Нажаль, наші спортсмени не зайняли більше призових місць, але взагалі показали хороший результат і проявили витримку, наполегливість та волю доперемоги.

Представниками Організації Об’єднаних Націй всім учасникам змагань було вручено – термоси, карабіни та новорічні солодкі подарунки. За ті емоції, настрій та натхнення до перемоги, що отримали діти від участі в цих змаганнях тренер комади Андрій Геревенко висловив велику подяку голові Мар’їнської райдержадміністрації, керівнику районної військово-цивільної адміністрації Володимиру Морозу за організаційну та фінансову підтримку участі команди в змаганнях, а також відділу освіти та директорам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1, 2 і гімназії «Престиж».
Завдяки спільним зусиллям вдалося забезпечити участь у змаганнях більшої кількості спортсменів, надати змогу отримати спортивний досвід та впевненість у своїх силах юним спортсменам в майбутньому.

Також велика вдячність батькам, які супроводжували та надавали допомогу в організаційних питаннях під час проведення змагань. Вся команда зі скелелазіння «Оnly Up» також висловлює свою вдячність
організаторам змагань, спонсорам та суддям!

image(2) image(3) image(5) image(6) image(8) image(10)