Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Регуляторна політика

2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Галицинівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів:

  • «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік на території  Галицинівської сільської ради».
  • «Про встановлення ставок та пільг зі сплаті податку на майно на 2020 рік на території Галицинівської сільської ради».
  • «Про встановлення ставок та пільг зі сплаті земельного податку на 2020 рік».

Зміст проектів: проектами регуляторних актів передбачено встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку враховуючи цільове призначення земельної ділянки та нормативно грошову оцінку, встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік, встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік, встановлення транспортного податку в  населених пунктів Галицинівської сільської ради, урегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування  та суб’єктами господарювання .

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного  впливу  будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Мар’їнської райдержадміністрації: http//mar.gov.ua

Пропозиції та зауваження від громадян, суб’єктів підприємницької діяльності до проектів рішень з відповідним аналізом регуляторних впливів  ради надавати в письмовому або електронному вигляді протягом 30 днів з дати їх оприлюднення до виконавчого комітету Галицинівської сільської ради за адресою: с. Галицинівка, вул. Ів.Середи, 1а та на електронну пошту Галицинівської сільської ради: 05379665@mail.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу

Регуляторні акти розроблено відповідно до статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу  впливу регуляторних актів, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 зі змінами від 16.12.2015 № 1151.

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOC)

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOCX)