Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Губернатор Донецької області Павло Жебрівський здійснив візит до м.Мар’їнка

Сьогодні, 21 квітня 2017 року, губернатор Донецької області Павло Жебрівський здійснив візит до м.Мар’їнка, де разом з головою Мар’їнської райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом, керівником військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та села Побєда Олександром Теслею проінспектував хід  виконання робіт по відновленню житлових будинків №7 та №10 по вул. Заводській, пошкоджених в результаті проведення бойових дій.

Зауважимо, що наразі за кошти, виділені з обласного бюджету, йде відновлення ушкоджених внаслідок обстрілів багатоповерхових будинків в прифронтовому м.Мар’їнка. На сьогодні ведуться роботи в 17 багатоповерхівках.

Оглянувши хід проведення ремонтних робіт очільник регіону Павло Жебрівський надав конкретні доручення та поставив жорсткі терміни їх виконання. Зокрема, безпосереднім виконавцям робіт було доручено закінчити відновлення та ремонт багатоповерхових будинків в місті до кінця липня поточного року; керівнику військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та села Побєда Олександрові Теслі надати список вже відремонтованих багатоповерхівок у розрізі кожної квартири до 25 квітня 2017 року.

DSC_2118

DSC_2124

DSC_2152

DSC_2143

DSC_2139