Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Інформація для громадян, що перетинають лінію розмежування через КПВВ «Мар’їнка».

Мар’їнська райдержадміністрація районна військово-цивільна адміністрація інформує громадян району та зацікавлених осіб, що перетинають лінію розмежування через КПВВ «Мар’їнка» про наступне.

На виконання особистого доручення Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана Донецькою облдержадміністрацією  в особі департаменту розвитку базових галузей промисловості та департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи з метою дотримання прав людини при перетині лінії розмежування виконуються роботи з облаштування та приведення у належний стан КПВВ «Мар’їнка».

Станом на 27.07.2018 року виконуються роботи з асфальтування території КПВВ та прилеглих підходів та під’їздів.

Розпочато монтаж конструкції наметів для облаштування покрівлі над модулями з оформлення автомобілів та пішохідних проходів на КПВВ.

Завершується підготовка до монтажу санітарних модулів – туалетів, вбиралень та модулів накопичення  і очікування пішоходів.

Хід виконання робіт особисто контролюється головою Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем, директором департаменту розвитку базових галузей промисловості Артемом Литвиновим та заступником директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Валерієм Кобижчею.

З питань зауважень та пропозицій просимо звертатися до Мар’їнської райдержадміністрації районної військово-цивільної адміністрації на електронну адресу mar.a@dn.gov.ua або за телефоном 066-872-04-09.

 

 

viber image4 — копия

viber image6 — копия

viber imageк — копия