Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 16-18 жовтня 2018 року Мар’їнським районним центром зайнятості була організована інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми. В межах кампанії проводилися інформаційні заходи зі студентською молоддю та клієнтами служби зайнятості.

17 жовтня 2018 року в рамках укладеного Меморандуму про співробітництво та партнерство між Донецьким обласним центром зайнятості та Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Семінар проводився тренером Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок в межах проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу».

Учасники семінару переглянули відеоролик “Життя на продаж”, у якому підіймається тема рабства й експлуатації людей в сучасному суспільстві. Під час обговорення сюжету кожен мав змогу висловити свою думку щодо актуальності цієї проблеми для українського суспільства та отримати відповіді на питання, що стосуються попередження торгівлі людьми та легального працевлаштування.

Копия 2 (1)

18 жовтня Мар’їнський район долучився до вуличної акції «Хода за свободу». Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості знайомили мешканців району з ускладненнями, що можуть виникнути при працевлаштуванні за межами країни, інформували про найгірші форми експлуатації, консультували людей  – як зменшити ризики «стати живим товаром» при працевлаштуванні за кордоном. Кожен учасник акції отримав пам’ятку з рекомендаціями з легального працевлаштування за кордоном та  телефоном гарячої лінії 0800-050-501.

Копия 4Копия IMG_4749