Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Інформаційний семінар для безробітних

12 лютого 2020 року у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся щотижневий інформаційний семінар. Під час заходу учасники ознайомилися із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, та державними гарантіями у сфері зайнятості.

Гречук Олена, начальник відділу активної підтримки безробітних, розповіла про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, познайомила клієнтів служби з електронними сервісами, надала безробітним актуальну інформацію про стан регіонального ринку праці. Учасники семінару обговорили питання запобігання  дискримінації та гендерної нерівності  при влаштуванні на роботу та загрози нелегальної трудової міграції.

У заході взяла участь представниця Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області  Маргарита Нещерет, яка торкнулася важливого питання офіційного працевлаштування та висвітлила всі переваги легальної зайнятості.

Інформаційні семінари сприяють  підвищенню рівня обізнаності населення та допомагають досягти позитивного результату на шляху працевлаштування.

IMG_20200212_092850