Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Інформаційний семінар з роботодавцями

11 липня 2019 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Участь у грантових програмах». Учасників семінару проінформували щодо нової грантової программи «EU4Youth».  Проект «EU4Youth» реалізується на території Донецької області Данською Радою у справах біженців завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу.

Проект реалізується за двома напрямками:

– Програма надання бізнес-грантів – спрямована на створення нового, відновлення або розширення існуючого мікробізнесу, розвиток самозайнятості та сільськогосподарські ініціативи. Програма передбачає надання 150 мікро-грантів, середній розмір яких складає 830 євро.

– Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці – спрямована на отримання нових або поліпшення існуючих професійних навичок шляхом надання благодійної допомоги для проходження відповідних курсів, тренінгів, а також на отримання кваліфікованого професійної освіти. В рамках програми буде виділено 100 грантів, середній розмір яких складає 375 євро.

Учасниками «EU4Youth» можуть стати переселенці та особи, які постраждали від збройного конфлікту в Україні, у віці від 18 до 35 років (включно), які зареєстровані та проживають на підконтрольній Україні території Донецької області.

2222

За інформацією

Мар’їнського районного центра зайнятості