Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Інформаційний семінар з роботодавцями на тему «Участь у грантових програмах»

28 листопада 2019 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Участь у грантових програмах». Семінар проводився з метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення з питань організації та впровадження підприємницької діяльності.

«Отримати грант на розвиток малого бізнесу в Україні цілком реально», – акцентувала заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Ірина Шаповалова. Вона розповіла учасникам семінару про діючі грантові програми, зокрема, від Данської ради у справах біженців щодо створення робочих місць. Мета програми – покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту в Україні. У рамках проекту в майбутньому буде проведений конкурс грантів на розвиток бізнесу. Ірина Шаповалова звернула увагу роботодавців, що фахівці центру зайнятості завжди готові надати актуальну інформацію з питань організації підприємницької діяльності.

У рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості щосереди надають інформаційно-консультаційну допомогу підприємцям та майбутнім учасникам конкурсних відборів грантових програм.

20191121_105147