Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Інформаційний семінар з роботодавцями

11 квітня 2019 року роботодавці Мар’їнського району стали учасниками семінару на тему: «Участь у грантових програмах», який відбувся у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи Консалтингового центру. У семінарі приймала учать Вікторія Сльота, яка отримала грант від Чеської неурядової організації. Вона розповіла, що головна мета проведення семінару надання можливості отримання фінансової  підтримки внутрішньо переміщеним особам і місцевим мешканцям Мар’їнського району при відкритті, відновленні або розширенні власної справи.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Шаповалова, презентувала учасникам семінару проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, грантові програми, які пропонують соціальні партнери служби зайнятості, спрямовані на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. Вона ознайомила учасників заходу з переліком необхідних документів, надала вичерпну інформацію про основні вимоги та нюанси участі у  грантових проектах та зауважила, що кошти одержані у формі гранту, мають бути реалізовані та безпосередньо зосереджені на виконання передбачених цілей запропонованого проекту.

На завершення Ірина проінформувала роботодавців про можливості використання «Електронного кабінету роботодавця», зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях щодо реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування та реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.

WP_20190409_10_10_26_Pro