Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Карантин роботі не завада!

Внаслідок поширення коронавірусної інфекції COVID-19 з 12 березня  на території України введений карантин. У зв’язку з цим більшість підприємств і державних установ були змушені переглянути порядок надання послуг населенню та продовжити працювати у дистанційному форматі.

Мар’їнський районний центр зайнятості продовжує свою роботу з максимальним використанням дистанційних форм надання послуг. Протягом тижня фахівці центру зайнятості в телефонному режимі попередили безробітних і роботодавців про тимчасове призупинення відвідування центру зайнятості і рекомендували отримувати необхідну інформацію в онлайн режимі. Шукачам роботи рекомендовано скористатися можливостями, які надає освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/), і прослухати корисні вебінари для безробітних, навчитися складати резюме сучасного формату, підготуватися до співбесіди з роботодавцем. У разі необхідності клієнти служби зайнятості завжди можуть зв’язатися з фахівцями центру зайнятості телефоном, електронною поштою або з використанням скайп-зв’язку.

Напередодні фахівці центру зайнятості в онлайн режимі надали особам, що звернулися, консультації щодо пошуку роботи, надання статусу безробітного, виплат допомоги з безробіття, а також з питань працевлаштування в державі Ізраїль.

В дистанційному форматі з використанням Skype-зв’язку консультант роботодавця Ірина Шаповалова відповіла на питання секретаря Катеринівської сільської ради щодо організації громадських робіт на квітень.

Онлайн сервіси дозволяють не припиняти надання послуг шукачам роботи та задовольняти нагальні потреби роботодавців навіть в умовах карантину.

05

07