Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

«Хай серця світяться добром”

03 грудня 2018 року  у всьому  цивілізованому світі  понад два десятиліття відзначається Міжнародний  день людей з інвалідністю – мета якого привернути увагу всього людства до потреб людей  з обмеженими можливостями.

Сьогодні в приміщенні центральної районної бібліотеки м.Мар’їнка працівники відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району, районної бібліотеки спільно з представниками Мар’їнської районної ради ветеранів з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю підготували літературно-музичну годину – роздум «Хай серця світяться добром”.

На заході заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв та голова Мар’їнської районної ради ветеранів Василь Мелюс звернулись до присутніх та зазначили, що увага до проблем людей з інвалідністю – одна з головних цінностей людської моралі. Цей день – не лише можливість нагадати всім про обов’язок, а насправді заклик, щоб бути турботливими і милосердними.

Народно-вокальний ансамбль «Колос» та інші аматори сцени порадували присутніх задушевними та мелодійними піснями, а учні Мар’їнської ЗОШ №2 – танцювальними номерами.

Наприкінці заходу гостей запросили до чаювання з солодощами.

Копия Витяг із протоколів 007

Копия Витяг із протоколів 025