Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Команда дівчат з Мар’їнського району посіла ІІ місце у чемпіонаті Донецької області з пляжного волейболу

З 10 липня по 12 липня 2020 року, в м. Лиман на базі відпочинку «Дарина» відбувся чемпіонат  Донецької області з пляжного волейболу серед команд чоловіків та жінок сільських районів, присвячений 70-річчю утворення ФСТ «Колос».  Чемпіонат пройшов за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Громадської організації «Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

У змаганнях взяли участь 8 команд жінок та 13 команд чоловіків, серед яких були спортсмени із Мар’їнського району. Команду дівчат представляли Янцен Анастасія та Профатілова Марина, а чоловіків – Дмитренко Віталій та Головешкін Олександр.

За результатами змагань наші дівчата зайняли ІІ місце, поступившись команді дівчат із Мангушського району, ІІІ місце зайняли господарі змагань дівчата з м.Лиман. Команда чоловіків району посіла 6 місце, поступившись Волноваському, Костянтинівському, Бахмутському, Нікольському районам та м.Лиман.

Вітаємо наших дівчат із зайнятим призовим місцем, а чоловіків за активну участь у змаганнях  та бажаємо їм у подальшому успіхів та перемог!

изображение_viber_2020-07-13_07-31-20 изображение_viber_2020-07-13_07-32-10