Мар'їнська районна державна адміністрація

Команда держслужбовців Мар’їнського району гідно представила район на обласних змаганнях

24 травня 2018 року у м. Слов’янську пройшов другий етап фінальних змагань спартакіади серед збірних команд державних службовців Донецької області. Участь у змаганнях взяли: команда облдержадміністрації, 10 команд райдержадміністрацій (в тому числі команда Мар`їнського району), команда ВЦА м. Авдіївки та команда Державної фіскальної служби.

Захід відкрив директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Мицик. Привітавши всіх присутніх Володимир Петрович побажав всім успіху, натхнення та знаходження нових друзів, так як спорт зближуає людей.

Спартакіада проходила з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс (1 хлопець та 1 дівчина), шахи (1 хлопець та 1 дівчина) та шашки (1 хлопець та 1 дівчина). Наші держслужбовці були представлені в усіх номінаціях, крім волейболу.

За підсумками змагань головний спеціаліст відділу управління персоналом райдержадміністрації Чуприна Ірина посіла третє місце у шахах та за підсумками зайняли третє місце у командній першості з шахів. Наша команда з футзалу посіла друге місце.

У загальному заліку команда Мар’їнської  РДА посіла 4 місце, поступившись Волноваській, Слов’янській та Великоновоселківській райдержадміністраціям, які зайняли третє, друге та перші місця відповідно.

Голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз привітав команду Мар’їнського району з отриманням високих результатів та подякував усім спортсменам за гідне представлення району на обласних змаганнях. Молодці! Вітаємо!