Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Команда Мар’їнського району прийняла участь у військово-патріотичному вишколі «Джура-Прикордонник»

18 серпня на Львівщині, на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, завершився Всеукраїнський дитячо-юнацький військово-патріотичний вишкіл Мінмолодьспорту «Джура-Прикордонник».

У ньому взяли участь більше 450 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.

«Джура-Прикордонник» – це військово-патріотичний вишкіл для справжніх патріотів нашої славетної держави. Вишкіл об’єднав у єдиному патріотичному пориві молодь Заходу та Сходу, залучає молодь до національно-патріотичного визначення, до формувань в нас кращих цінностей українських традицій.

Від Мар’їнського району приймали участь  учні Курахівської гімназії «Престиж» – Самонков Степан, Кравченко Олександр, Іркобаєв Віталій, Курочкіна Єлизавета, учні Курахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – Бутенко Максим, Волощенко Аліна, Нижнік Максим та Костенко Юлія, учениця Єлизаветівської  ЗОШ.  Разом з дітьми були присутні виховники –  Верховська Наталія Едуардівна, вчитель фізичної культури Новоселидівської ЗОШ І-ІІ ст. та Багрій Олена Василівна, вчитель фізичної культури Курахівської  гімназії «Престиж».

Протягом шести днів  були проведені дуже цікаві заняття та лекції. Діти дізналися про створення організації «Сокіл»(«Джура»). Прикордонники розповідали  про свою службу, а саме: хто такі прикордонники, які вони мають обов’язки у своїй сфері. Були проведені навчальні стрільби з АК-74, лекції з вогневої підготовки, навчання   неповній розборці і збірці АК-74, ПМ, СВД, та РПГ. Крім цього  були практичні заняття з тактичної медицини, слідопитства, затримці порушника, дресировці службових собак.

Найцікавішим було  відвідування відділу прикордонної служби «Рава-Руська». Цікаво  було побачити як насправді несуть службу прикордонники, а саме, як проходить охорона кордону, перевірка документів та огляд автівок. Учнів  ознайомили зі спецобладнанням ДПСУ, за допомогою якого прикордонники проводять поглиблений огляд автівок та продемонстрували  цей процес.

Звісно ж, без уваги не залишилось козацьке бойове мистецтво «Спас» у розділі «Котигорошко» та «Теренова гра», яка є улюбленим заняттям козаків-пластунів.

Велику подяку виражаємо всім таборовим старшинам вишколу, адже, завдяки цим добрим, розумним, веселим людям учні багато чого дізналися та навчилися за цей короткий час.

39622264_697109527319011_2402819187459227648_n (1) — копия

IMG_3491 — копия

IMG_3599 — копия

IMG_3505 — копия