Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Команда Мар’їнського району прийняли участь у регіональних змаганнях шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

З метою залучення осіб з інвалідністю до активного громадського життя, надання їм допомоги і всебічного сприяння у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації Фонд соціального страхування України щорічно проводить спортивні змагання серед інвалідів праці. Так 13 червня 2018 року на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» міста Бахмут відбулися регіональні змагання шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

До програми Всеукраїнської спартакіади включено 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи.

Команда Мар’їнського району була представлена шістьма учасниками: Сталінський Валерій Анатолійович та Линник Андрій Миколайович – настільний теніс; Брага Ігор Олександрович та Іркобаєва Олена Вікторівна – дартс; Саляєва Наталя Іванівна та Бушуєва Наталія Єнокентіївна – бомбаскет.

Наша команда вперше брала участь у цих змаганнях. Але не дивлячись на відсутність досвіду, є вже і перші досягнення – Саляєва Наталя Іванівна зайняла почесне 3 місце у змаганнях з бомбаскету.

Спартакіада є значимою загальнонаціональною подією. З року в рік невпинно зростає популярність та масовість цих змагань. Виявом належної державної уваги до цього заходу та визнання його важливого статусу є вітання, які щороку адресуються учасникам та організаторам спартакіади Президентом України, Головою Верховної Ради України, Прем’єр-міністром України, Міністром соціальної політики України. Як зазначив, зокрема, в одному з них Петро Порошенко: «Є всі підстави упевнено заявити про запровадження в нашій державі ще однієї гарної традиції».

Подібні заходи є дуже важливими, вони допомагають людям з обмеженими можливостями, перемогти свої недуги, пов’язані з травмами і хворобами, здолати труднощі, не втратити віри у життя і надії на майбутнє.

DSCN9059 — копия — копия

DSCN9053 — копия

DSCN9094 — копия