Мар'їнська районна державна адміністрація

Команда Мар’їнського району зайняла призове місце на обласних змаганнях “Веселі старти”

08 листопада 2019 року в м.Селидове в спортивному комплексі ДЮСШ відбулися обласні зональні змагання «Веселі старти». Участь у змаганнях взяли учні з м.Авдіївки, м.Вугледара, м.Селидове, м.Новогродівки, Ясинуватського району, Великоновосілківського та Мар`їнського району (команду представляли учні Костянтинівського закладу загальної середньої освіти).

Команди змагалися у 4-х естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.

За результатами змагань серед міських команд перемогу здобули спортсмени м.Вугледар, а серед районних – спортсмени Ясинуватського району. Команда Мар`їнського району посіла  ІІІ місце.

Переможці та призери були нагороджені цінними призами, грамотами та медалями від Донецького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».