Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Комісія КНП «ЦПМСД Мар’їнської районної ради» з проведення конкурсу на право оренди комунального майна оголошує конкурс та прийом пропозицій від претендентів на оренду нерухомого майна

Комісія КНП «ЦПМСД Мар’їнської районної ради» з проведення конкурсу на право оренди комунального майна оголошує конкурс та прийом пропозицій від претендентів на оренду наступного нерухомого майна:

1.  Загальною площею 31,70 м2, розміщеного за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, місто Мар’їнка, просп.Дружби, будинок 20/25, кімнати №10, №11, №12, №V. Умови конкурсу: стартовий розмір орендної плати 1458 грн. 33 коп. без ПДВ на місяць, здійснення поточного ремонту орендованого приміщення, строк оренди-1 рік, цільове призначення – для розміщення суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики. Витрати, пов’язані з проведенням конкурсу, компенсуються переможцем конкурсу.

Конкурс відбудеться 10.08.2020 року о 09.00 годині за адресою: Донецька обл., м.Мар’їнка, просп. Дружби, буд. 22А, кабінет 16.

2. Загальною площею 31,9 м2, розміщеного за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, с. Новоукраїнка, вул. Молодіжна, будинок №15, кімнати № 107, №108, № 109. Умови конкурсу: стартовий розмір орендної плати 1240 грн. 50 коп. без ПДВ на місяць, здійснення поточного ремонту орендованого приміщення, строк оренди – 1 рік, цільове призначення – для розміщення офісу суб’єктів господарювання. Витрати, пов’язані з проведенням конкурсу, компенсуються переможцем конкурсу.

Конкурс відбудеться 10.08.2020 року о 10.00 годині за адресою: Донецька обл., м. Мар’їнка, просп.Дружби, буд. 22А, кабінет 16.

Для участі у конкурсі фізичні та юридичні особи подають до 07.08.2020 року включно з 8.00 до 15.00 години на адресу: Донецька обл., м.Мар’їнка, просп.Дружби, буд. 22А, кабінет 19 такі матеріали:

– заяву про участь у конкурсі;

– зобов’язання  щодо виконання умов конкурсу;

– довідку  про відсутність заборгованості з орендної плати.

Кандидати, які є юридичними особами, крім вищезазначеного, також подають:

– копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– завірені нотаріусом копії установчих документів;

– завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

– завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності.

Кандидати, які є фізичними особами-підприємцями,  також подають:

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– завірену нотаріусом копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– декларацію про доходи фізичної особи-підприємця або завірену нотаріусом копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

Пропозиції претендентів на участь у конкурсі мають відповідати умовам конкурсу.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Пропозиції та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються орендодавцю у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та посвідчених печаткою (або підписом) заявника.