Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії оголосила конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей. Метою програми є відновлення або посилення ділової активності та зниження напруги на ринку праці, що є критично важливим для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років складає 716 тис. дол. США. Максимальна сума одного гранту: до 250 000 грн.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/second-round-of-business-grants-for-eastern-ukraine.html.

Звертаємо Вашу увагу, що кінцевій термін подання пропозицій для участі у конкурсі збігає о 23 годині 59 хвилин 14 жовтня 2019 року. Пропонуємо мешканцям Мар’їнського району, які прагнуть відкрити власну справу або відродити чи розвинути власний бізнес прийняти активну участь у зазначеному конкурсі