Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Допомога підприємцям в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості

28 серпня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели черговий тренінг з бізнеспланування. У заході взяли участь представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.

Провідний фахівець Олена Пономарьова розповіла про послуги, що надаються у Центрі розвитку підприємництва зацікавленим у  створенні власної справи, акцентувала увагу на тому, що Центр надає послуги на безоплатній основі не тільки початківцям, а й підприємцям з досвідом. Вона надала поради щодо успішного бізнеспланування,  стосовно продукту, послуг та маркетингової стратегії.

Учасники заходу дізналися про умови надання грантів, взяли участь в обговоренні практичних питань щодо подання онлайнзаявок про участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва. Особливий акцент було зроблено на додаткових фінансових стимулах, які служба зайнятості пропонує роботодавцям, що які приймають на роботу зареєстрованих безробітних громадян на нові робочі місця та внутрішньо переміщених осіб на умовах строкового трудового договору.

Учасники тренінгу обговорили  бізнесідеї та можливість їх реалізації.  Розглянули тему оподаткування та сплати єдиного внеску, відпрацьовували практичні навички щодо складання та презентації власного бізнес-плану.

Фахівці Мар’їнського РЦЗ допомогли учасникам тренінгу встановити онлайндодаток «Центр розвитку підприємництва», який створений для людей, що бажають започаткувати власну справу.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  у середу,  4 вересня 2019 року, з 10 до 13 години в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості.

1