Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Консалтинговий центр продовжує роботу

12 серпня в рамках роботи Консалтингового центру фахівцями Мар’їнського районного центрі зайнятості проведено вебінар «Планування власної справи». Захід проведено за участю представника управління містобудування, архітектури та інфраструктури Мар’їнської райдержадміністрації.

Фахівчиня центру зайнятості  розповіла про послуги, що надаються у Центрі розвитку підприємництва зацікавленим у  створенні власної справи, акцентувала увагу на тому, що Центр надає послуги на безоплатній основі не тільки початківцям, а й підприємцям з досвідом. Слухачі отримали поради щодо успішного бізнес-планування,  стосовно продукту, послуг та маркетингової стратегії. З учасниками вебінару обговорили  бізнес ідеї та можливість їх реалізації, розглянули тему оподаткування та сплати єдиного внеску.

Для отримання додаткових коштів для свого бізнесу слухачам презентували міжнародні грантові програми від ООН та Данської  ради у справах біженців, які спрямовані на вдосконалення професійних навичок майбутніх підприємців для категорії тимчасово переміщених осіб, надання фінансової допомоги  для підтримки функціонування мікро-бізнесу та самозайнятості; надання фінансової допомоги для збереження існуючих робочих місць через підтримки функціонування бізнесу в період карантину. Присутні ознайомилися з особливостями оформлення та подання заяв до грантових програм. Бажаючі пройти навчання отримали інформацію про безкоштовні тренінги від Програми ООН, які відбудуться  у вересні.

Для більш детальної інформації рекомендовано скористатись сайтом Державної служби зайнятості, офіційним вебресурсом Державної служби зайнятості «Освітній портал» та пройти навчання на платформі безкоштовних онлайн курсів «Prometeus».