Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Координаційна зустріч кластеру міжнародних благодійних організацій з питань житла

27 березня 2019 року за участю заступника голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулася координаційна зустріч кластеру міжнародних благодійних організацій з питань житла.

На зустрічі були присутні представники управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Норвезької ради у справах біженців (NRC), Міжнародного комітету Червоного Хреста, благодійних організацій «Карітас Запоріжжя», «ADRA», гуманітарної місії «Проліска», представники Донецької облдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, населені пункти яких знаходяться на лінії зіткнення та постраждали в ході проведення бойових.

Засідання відкрила голова управління Верховного комісара ООН у справах біженців в м. Маріуполь Асель Арманова.

В ході обговорення міжнародними благодійними організаціями були надані звіти про нові пошкодження будинків, що розташовані в населених пунктах на лінії зіткнення. Також була представлена інформація щодо оцінки потреб у відновленні житла Норвезькою радою у справах біженців (NRC), яка планує розпочати свою гуманітарну діяльність на території району.

Представники благодійних організацій надали результати своєї діяльності на території району, проаналізувавши подальші потреби для населення, які проживають на лінії вогню та визначили пріоритетні напрямки для подальшої співпраці.

DSC09382