Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Круглий стіл на тему “Налагодження співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями з використанням інноваційних підходів”

18 лютого 2020 року у  Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулось засідання Круглого столу на тему «Налагодження співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями з використанням інноваційних підходів».

Інститут «Консультанта роботодавця» – другий етап стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості, який стартував з 1 серпня 2019 року. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Під час виступу директорка Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака повідомила присутніх, що суть цього сервісу – в обізнаності з кадровими потребами та специфікою економічної діяльності роботодавця, побудові довірливих стосунків з роботодавцем, надання йому послуг на високопрофесійному рівні із залученням сучасних засобів комунікації, зокрема з підбору кадрів.

Діяльність консультанта роботодавця зосередиться на двох напрямках. Перший стосується виконання замовлень роботодавця, а саме формування бази вільних робочих місць, якісний пошук і добір персоналу з використанням елементів рекрутингу в чітко обумовлений термін. Другий полягає у налагодженні стійких взаємовідносин та співробітництва державної служби зайнятості з роботодавцями, формуванні позитивного іміджу служби.

фото Круглий стіл