Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Круглий стіл «Проблематика прав людини»

05 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права в райдержадміністрації відбулася тематична зустріч – круглий стіл «Проблематика прав людини».

Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Участь у зустрічі взяли: заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв, працівники відділів та управлінь райдержадміністрації, КП «Районний медійний, інформаційно-комп’ютерний центр» та юристи району.

Присутні мали змогу детально розглянути положення Конституції України, Загальної декларації з прав людини, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та інших нормативно-правових актів стосовно захисту прав людини. Також за круглим столом обговорили питання з реалізації та захисту прав людини, які спрямовані на забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання порушенням прав і свобод людини й громадянина або сприяння їх поновленню. Наприкінці заходу всі присутні переглянули фільм «Всеукраїнський урок з нагоди проголошення 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини «Права людини».

WP_20171205_10_33_10_Pro

WP_20171205_10_48_39_Pro