Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Круглий стіл з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення працівників

19 грудня 2019 року в Мар’їнській районній державній адміністрації відбулося засідання   Круглого столу з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення працівників Мар’їнської районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької та директора Мар’їнського районного центру зайнятості Галини Бурлаки, за участі керівників відділів райдержадміністрації.

В ході засідання  керівник апарату районної державної адміністрації Лариса Кременьчуцька проінформувала присутніх щодо питання  скорочення штатної чисельності працівників Мар’їнської районної державної адміністрації.

Галина Бурлака,  директор Мар’їнського районного центру зайнятості,  інформувала про реалізацію комплексу заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників та розробки стратегії їх подальшого інтегрування на ринок праці.

В ході виступу Валерією Доценко, начальником відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, було озвучено ряд форм і методів роботи центру зайнятості у разі масового вивільнення працівників. Зауважено, що кожна особа яка  попереджена про вивільнення, буде забезпечена кар’єрним супроводом. Зокрема, кар’єрний радник разом з клієнтом складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати прийнятні варіанти роботи максимально швидко, навіть ще до звільнення.

Окрім того, залучення працівників райдержадміністрації до низки профорієнтаційних заходів, анкетування та спеціальне діагностичне тестування дозволять спеціалістам центру зайнятості скласти профіль особи, визначити ступінь мотивації, готовності до змін, а також здібності, навички, рівень професійної компетентності особи, які вигідно вирізняють її серед інших пошуковців роботи. До того ж будь-хто може скористатися порадами та консультаціями спеціаліста з профорієнтації, юрисконсульта чи кар’єрного радника, отримати вичерпні відповіді на всі запитання, пов’язані з пошуком роботи або процедурою вивільнення.

Учасники Круглого столу в ході дискусії висловлювали різні думки та шляхи виходу з проблемних ситуацій. Здійснений заздалегідь комплекс адаптаційних послуг для вивільнюваних працівників надасть можливість реалізувати превентивні заходи щодо попередження підвищення рівня безробіття і, перш за все, психологічної адаптації працівників до початку їхнього фактичного звільнення.

За результатами розглянутих питань було прийнято рішення про подальшу активну співпрацю з Мар’їнським районним центром зайнятості.

фото1