Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Літературно-музична зустріч “Повір у свої сили”

1 грудня 2017 року напередодні відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю Мар’їнська центральна районна бібліотека спільно з працівниками районного Будинку культури провели літературно-музичну зустріч “Повір у свої сили”.

З теплими привітаннями до присутніх звернувся голова Мар’їнської  райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз. Виступаючі він зазначив, що всі ми повинні посилити  увагу до людей з обмеженими фізичними можливостями, аби забезпечити їх право на гармонійну інтеграцію у суспільство. Адже життя доводить, що люди з інвалідністю стають відмінними фахівцями, соціально активними і життєрадісними людьми, які надихають багатьох, у тому числі й абсолютно здорових співгромадян.

Серед почесних гостей на зустрічі були присутні голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Шавкун, начальник управління житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірина Каплун, начальник Мар’їнського відділення управління фонду соціального страхування України в Донецькій області Алла Коломойцева,  заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Алла Кобишева та голова районної організації профспілки працівників освіти Лариса Маврова.

Впродовж заходу глядачі мали нагоду обсудити проблеми людей з обмеженими можливостями, прослухати ліричні вірші та пісні присвячені добру та милосердю.

сканер 5 020 DSCN6161

сканер 5 078DSCN6093DSCN6132DSCN6145