Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнка відзначила шосту річницю визволення міста від російської окупації

5 серпня 2020 року в місті Мар’їнка відзначили шосту річницю визволення міста від російської окупації.

Біля пам’ятного знаку воїнам, що загинули при виконанні бойового завдання під час оборони міста Мар’їнка, відбулася тематична година «Пам’ятна дата».

IMG_3044IMG_3053

Із Днем визволення Мар’їнки містян привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін. Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації всіх привітала преший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька.

IMG_3060 IMG_3067

Також до вітань долучилися керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля та заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення 79-ої окремої десантно-штурмової бригади підполковник Ярослав Калашник.

IMG_3075 IMG_3078

Спецоперацію по звільненню Мар’їнки в 2014 році проводили батальйони «Азов», «Шахтарськ» та бійці-добровольці 51-ї механізованої бригади Збройних сил України. Звільнити місто вдалося завдяки злагодженим діям військовослужбовців і місцевого населення. У червні 2015 року бойовики спробували повторно захопити Мар’їнку, але українські бійці змогли дати гідну відсіч окупантам.

У пам’ять про захисників міста, які ціною власного життя у жахливих боях відбили атаки ворога та звільнили Мар’їнку, присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного  знаку.

IMG_3103 IMG_3110

IMG_3115

Заходи продовжилися в Мар’їнському районному Будинку культури, де глядачі мали можливість переглянути театральну виставу «Шлях додому» у виконання Донецького академічного обласного драматичного театру м.Маріуполь та відвідати музей історії Мар’їнського району.

У фойє Будинку культури до уваги присутніх була презентована тематична виставка “Пам’ятаємо…”.

IMG_3120 IMG_3137

IMG_3151 IMG_3198

IMG_3208