Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що електронний кабінет складається із двох функціональних частин:

  1. відкрита (загальнодоступна)
  2. приватна (особистий кабінет)

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП), що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів (далі – АЦСК), зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (http://acskidd.gov.ua/).

Авторизація та доступ даних до підприємств, установ, організацій в приватній частині електронного кабінету дозволена наступним категоріям користувачів:

Посадові особи, які за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) є керівниками підприємств, установ, організацій

Засновники та посадові особи, які за даними ЄДР мають право підпису від імені підприємств, установ, організацій

Головні бухгалтери (бухгалтери), які за даними ДФС мають право підпису від імені підприємств, установ, організацій

Посадові особи підприємств, установ, організацій, яким надано право підпису окремих категорій документів (податкових накладних)

Громадяни, в тому числі фізичні особи-підприємці, що мають ключі ЕЦП, після авторизації отримують доступ приватної частини електронного кабінету в частині податкової інформації відповідної особи.

Підприємства, установи та організації, а також фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності як правило крім сертифікації ключів ЕЦП посадових осіб сертифікують також ключ печатки. Вхід до приватної частини електронного кабінету можливий виключно за допомогою ключа ЕЦП посадової особи і заборонений за допомогою ключа печатки.

Невдала спроба здійснити вхід до приватної частини з повідомленням змісту Користувач не має права підпису як правило свідчать про те, що використано ключ посадової особи, яка згідно даних державного реєстратора не має права підпису на відповідному підприємстві, установі чи організації.

Не всі особисті ключі зберігаються у вигляді файлу з іменем Key-6.dat. Наприклад ключі, сертифіковані АЦСК Приватбанку, зберігаються у файлі з іменем pb_*.jks.

До уваги власників ключів, сертифікованих АЦСК Приватбанку! У файлі з іменем pb_*.jks може зберігатись більше одного ключа (як правило два – ключ особи і ключ печатки).