Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнська загальноосвітня школа №1 відзначила 45-річчя

Сьогодні своє 45-річчя відзначила Мар’їнська загальноосвітня школа №1. Святковий концерт відбувся у актовій залі школи, де зібралося чимало поважних гостей та школярів.

На свято завітали голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальник відділу освіти Людмила Зайцева, в.о. начальника Мар’їнського відділення поліції Дмитро Верецун, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка Олександр Тесля та ще чимало шановних гостей.

Відкрила свято директор Мар’їнської школи №1 Ольга Ходько, яка привітала всіх присутніх,  розповіла про досягнення навчального закладу, про талановитих школярів, які постійно беруть активну участь у районних та обласних олімпіадах, про випускників школи, які досягли чималих професійних здобутків, подякувала педагогічному колективу, батькам учнів та усім, хто в такий складний час надає школі допомогу.

Очільник району Володимир Мороз разом із своїм першим заступником Тетяною Збицькою від всієї душі привітали педагогів, школярів та батьків з днем народження рідної школи та побажали найголовнішого – найскорішого миру та злагоди, успіхів, натхнення, процвітання і розвитку та вручили Почесні грамоти найкращим вчителям школи за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високі результати у справі навчання та виховання підростаючого покоління. Керівник району Володимир Мороз також зауважив, що від Мар’їнської районної військово-цивільної адміністрації школа отримає в подарунок 20 пластикових вікон.

Слова вітання до 45-річчя школи виразили також колеги – директор Мар’їнської ЗОШ №2 Людмила Панченко разом з педагогічним колективом, ДНЗ «Золотий ключик», районний будинок культури та центр дитячо-юнацької творчості, які подарували музикальні номери.

Від волонтерської організації з Волинської області школа отримала в подарунок колекцію книг для шкільної бібліотеки.

Учні школи разом з педагогами підготували яскраву святкову програму з цікавими творчими номерами. В залі панувала приємна святкова атмосфера, що свідчило про те, що свято вдалося.

dsc_0226

dsc_0210

dsc_0256

dsc_0263

dsc_0238