Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує

В Україні впроваджується європейська модель контролю над якістю та безпечністю харчових продуктів – НАССР, яка дозволяє аналізувати та контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу та споживання готової продукції. Система НАССР дозволяє не тільки знизити ризики, пов’язані із харчовими отруєннями споживачів, а й удосконалити технологічні процеси виробництва та покращити якість продукції.

З метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні фахівцями проекту ЄС, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, разом зі спеціалістами платформи масових відкритих онлайн-курсів  «Prometheus» розроблений безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» (у вигляді відео лекцій).

Навчальний курс присвячений запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Курс спрямований насамперед на представників бізнес-середовища, але буде цікавим як фахівцям державного сектору в харчовій галузі, так і споживачам. За результатами успішного проходження курсу учасники отримають відповідні сертифікати.

Зареєструватися на безкоштовний навчальний онлайн-курс можна  за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/ courses/ course-vl:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about.

За інформацією звертатись до  Відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ за телефоном: 044-279-47-61 та електронною адресою press@consymer.gov.ua