Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнське управління Головного управління ДПС у Донецькій області інформує

Як отримати «ідентифікаційний номер» дитині до 14 років

Фахівці Мар’їнського управління ГУ ДПС у Донецькій області роз’яснюють, що облікові картки фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) малолітньої особи, видається одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Такий документ надається протягом трьох робочих днів з дня звернення фізичної особи, її представника до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи.

Що стосується громадян України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, то вони можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь-якого контролюючого органу. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до п’яти робочих днів.

У Мар’їнському управлінні зазначають, що отримання карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника є одною з найбільш популярних послуг серед відвідувачів ЦОПів. У 2019 році їх отримали понад шість тисяч фізичних осіб .

Прийом громадян  з питань отримання реєстраційного номера платника Мар’їнським управлінням здійснюється:

Мар’їнською ДПІ за адресою: м. Курахове, вул. Пушкіна, 17

Вугледарською ДПІ за адресою: м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16

Великоновосілківською ДПІ  за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 31

за графіком:

понеділок    –     четвер з  9:00 до 18:00,

п’ятниця     –                   з  9:00 до 16:45,

перерва на обід      –     з 13:00 до 13:45.

Мар’їнське управління ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно з прийнятим Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 01.01.2020 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4723 гривень.

Мінімальний розмір єдиного внеску на місяць становить 1039,06 грн (22 відсотки від мінімальної зарплати), відповідно квартальна сума складає 3117,18 гривень.

Вперше у такому розмірі сплачують єдиний внесок фізичні особи-підприємці за найманих працівників, починаючи з січня 2020 року, за себе – за підсумками І кварталу 2020 року (до 20 квітня 2020 року). Єдиний внесок сплачується незалежно від того, ведеться підприємницька діяльність чи ні. Виняток складають пенсіонери за віком та особи з інвалідністю.

Нагадуємо, що  термін подання звітності по єдиному внеску за 2019 рік –  до 09 лютого 2020 року!