Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє

Мар’їнське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 №469 «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» внесено зміни до  Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 №449 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Інструкцією визначено процедуру нарахування і сплати ЄСВ страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску органами доходів і зборів.

Відповідно до змін розширено перелік платників ЄСВ, зокрема, з 1 січня 2018 року платниками ЄСВ визначено членів фермерського господарства.

Крім  того, наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», (далі – наказ №511) змінено звітну форму – таблиця 1 Додатка 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно з п.46.6 ст.46 Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій, які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому

Звітність за новими формами, затвердженими наказом №435 у редакції наказу №511, необхідно подавати з 1 вересня 2018 року.

Інструкцію про порядок нарахування і сплати ЄСВ розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України,  за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/-nakazi/72943.html