Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнським районним центром зайнятості повідомляє

27 лютого 2019 року Мар’їнським районним центром зайнятості було проведено виїзну акцію в Дачненську сільську раду. Метою акції було інформування мешканців с. Дачне про стан ринку праці району та послуги і можливості служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства в сфері зайнятості.

Учасники заходу отримали інформацію про вакансії, які наявні на ринку праці району, дізналися про можливості працевлаштування за кордоном,  ознайомилися з переліком професій, за якими на сьогоднішній день здійснюється профнавчання, в т.ч., на базі ЦПТО ДСЗУ, перспективами подальшого працевлаштування за обраною професією, умови надання ваучерів особам старше 45 років для підвищення їх кваліфікації з метою підтримки їх конкурентоспроможності на ринку праці; можливості проходження неформального навчання. Також обговорили питання розвитку самозайнятості та відкриття власної справи, умов участі у грантових програмах та програмі підтримки малого та середнього бізнесу Донецької області.

Під час заходу мешканцям с. Дачне були надані індивідуальні консультації щодо працевлаштування та організації власного бізнесу.

В рамках заходу начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів мала можливість донести до органів місцевого самоврядування інформацію щодо необхідності створення нових робочих місць для працевлаштування  безробітних, в тому числі необхідності організації громадських робіт та можливості служби зайнятості в цьому напрямку.

Завдяки таким виїзним зустрічам мешканці села отримують кваліфіковану допомогу фахівців служби зайнятості, підвищується рівень інформованості громадян з соціальних питань.

IMG_20190227_110705