Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський район долучився до регіональний форуму кар’єри «Живи та працюй в Україні»

20 листопада 2018 року Мар’їнський районний центр зайнятості  долучився до проведення Регіонального форуму кар’єри «Живи та працюй в Україні». До участі у форумі були запрошені представники навчальних закладів професійно-технічної освіти, ліцеїв та закладів вищої освіти м. Красногорівки, м. Селидового, м. Краматорська: ДНЗ «Красногорівське вище професійно-технічне училище», «Курахівський професійний ліцей», «Селидівський професійний ліцей», Курахівська філія «Дніпровського державного технікуму енергетичних та інформаційних технологій», Селидівський гірничий технікум, Донецький національний технічний університет. Тут були представлені ринкоутворюючі підприємства: ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Курахівська», підприємці району – ФОП Ткаченко О.О. та інші.

Захід мав на меті об’єднати представників навчальних закладів, роботодавців, учнівської молоді, людей, які шукають роботу, стати помічником у пошуку актуальної та корисної інформації щодо професійного визначення,  майбутнього працевлаштування та успішної самопрезентації.

Окремий наголос на форумі робився на нерозривному зв’язку між бажаною професією й необхідною освітою. Представники навчальних закладів презентували освітні послуги, а учні шкіл − знайомилися з можливостями здобуття актуальних професій і спеціальностей. Кожне підприємство підготувало стенди та зразки продукції, яка ними виготовляється, що дуже зацікавило відвідувачів. Були  організовані майстер-класи  перукарської майстерності, виготовлення декору для кондитерських виробів,  карвінгу,  декоративної штукатурки.

В рамках Регіонального форуму кар’єри «Живи та працюй в Україні» проводився телеміст між містами Бахмут та Маріуполь. Відбулося включення в трансляцію з населених пунктів, прилеглих до лінії розмежування, а саме: Очеретино, Курахове, Торецьк.

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели для студентської та учнівської молоді тренінг «Пізнай себе». Фахівці центру зайнятості завжди допомагають молоді у питанні професійного самовизначення.

Копия MyCollages (2)

Копия MyCollages