Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський район святкує День вишиванки

16 травня 2019 року в усьому світі відзначається свято День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Це народне свято, покликане  сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Вишиванка – це не тільки національне вбрання українців, а й святиня народу, яка несе в собі духовне багатство, мудрість і традіційний зв’язок багатьох поколінь. Одягнувши вишиванку, до цього свята може приєднатися кожний охочий.

16 травня 2019 року в м.Мар’їнка до флешмобу, присвяченому Дню вишиванки, долучився колектив Мар’їнської райдержадміністрації на чолі з в.о. голови райдержадміністрації Тетяною Збицькою. Яскраві фарби вишиванок заграли сьогодні на території всього Мар’їнського району, адже до свята приєдналися  також місцеві ради, військово-цивільні адміністрації, навчальні заклади, організації та установи.

Сьогодні вишиванка ідентифікує українців по всьому світу. Це один із головних символів нашої країни, який несе в собі духовне багатство українського народу, зв’язок поколінь.

Щиро вітаємо усіх з Днем вишиванки!

DSC09581 — копия

IMG_1123 — копия

IMG_1127 — копия

IMG_1138 — копия

IMG_1121 — копия