Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський район святкує День вишиванки

День Вишиванки – народне свято, покликане  сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Одягнувши вишиванку, до цього свята може приєднатися кожний охочий.

17 травня 2018 року в м.Мар’їнка до флешмобу, присвяченому Дню вишиванки, долучився колектив Мар’їнської райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом. Яскраві фарби вишиванок заграли сьогодні на території всього Мар’їнського району, адже до свята приєдналися  також місцеві ради, військово-цивільні адміністрації, навчальні заклади, організації та установи.

Сьогодні вишиванка ідентифікує українців по всьому світу. Це один із головних символів нашої країни, який несе в собі духовне багатство українського народу, зв’язок поколінь.

Щиро вітаємо усіх з Днем вишиванки та з великим святом Вознесіння Господнього! Божого благословення, найскорішого миру, радості та тепла кожній родині, чудового настрою та різнобарвних яскравих днів!

IMG_7605 — копия
DSCN8658

IMG_20180517_083052

IMG_4047

IMG_20180517_090518

viber imageтер