Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський район відвідали фахівці Агентства США з Міжнародного розвитку USAID

Сьогодні, 11 червня 2019 року, Мар’їнський район відвідали наші давні друзі  – фахівці Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Саме завдяки плідній співпраці  з вказаними міжнародними партнерами в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації було відремонтовано  7 приміщень та тамбур,  виконано модернізацію пандусу, встановлено електрону чергу, закуплено комп’ютерну техніку та меблі на 30 робочих місць, влаштовано дитячий куточок, закуплено та встановлено жалюзі на вікна.

Наступним питанням, яке на теперішній час вирішується за допомогою фахівців  USAID,  є наближення до  мешканців віддалених населених пунктів району якісних адміністративних та соціальних послуг шляхом закупівлі та налаштування двох мобільних кейсів. Це дозволить у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних та соціальних послуг за місцем перебування громадян.

Працівники управління соціального захисту населення  та відділу надання адміністративних послуг за допомогою вмонтованих в кейс ноутбука, сканера, принтера, терміналу та іншого технічного обладнання зможуть виконати всі необхідні операції для надання послуг у будь-якому населеному пункті району, у тому числі вдома або у лікарні, де перебуває людина з обмеженими можливостями.

DSC00420 IMG_1360