Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський район відвідали представники УВКБ ООН

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, до Мар’їнського району завітали представники УВКБ ООН в Україні з Маріупольського, Слов’янського та Дніпровського офісів.

У Мар’їнці вони зустрілися із головою Мар’їнської райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом та ознайомилися із функціонуванням та діяльністю у районі закладів соціальної сфери, які надають послуги соціально незахищеним верствам населення, а саме це управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації, територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг та Центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю “Вогник надії”. Представники УВКБ ООН оглянули оновлені приміщення, в яких відбулися ремонтні роботи для сталої роботи цих закладів, поспілкувалися з керівниками установ та персоналом.

Далі делегація відправилася до м.Красногорівка для ознайомлення із результатами проведення аварійно-відновлювальних робіт пошкодженого житла мешканців міст Красногорівка та Мар’нка, які проходять за рахунок УВКБ ООН та чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

411 79 8e 2e